Najdi forum

Lep pozdrav!
Nekaj mesecov nazaj sem spoznala moškega, ki je po horoskopu tehtnica in moram priznati, da sem takoj začutila “nekaj več”, neko energijo, nekaj zelo zanimivega na njem. Problem pa nastane v tem, ker ga je zelo težko razbrati in preproste nemoreš 100 % reči, da veš pri čem si oz. kaj naj njegova dejanja, besede pomenijo. Njegov karakter, vse te lastnosti khm…je pa res, da mi kar ne gre in ne gre iz glave…zato bi bila zelo vesela, če slučajno kdo od vas pozna kakšnega moškega, ki je po horoskopu tehtnica in mi iz prve roke zaupa kakšni ljudje so to, katere lastnosti so zanje značilne, kakšni so po karakterju, značaju, kaj jim veliko pomeni in navsezadnje kako se jim prikupit, jih osvojiti… Nikoli ne vem kaj želi z dejanji povedati. Enkrat se mi zdi da mi želi z dejanji povedati da sem mu všeč in me osvaja, drugič pa se slini okoli drugih deklet in name kar pozabi. Ampak ko se zopet spomni name pride k meni in mi govori lepe stvari, skratka očarana sem nad njim.

Ne glej po horoskopih (neko merilo morda so), človeka vedno spoznavaj kot osebka, pa bo.

Edini način, da izveš, kaj misli v določenem trenutku, je, da mu odkrito poveš, da si nekoliko v dilemi, kako si določen odziv razlagati in naj ti ga pojasni. Vse ostalo je filozofiranje – zgolj po opisu lastnosti tehtnic ti tvoje simpatije ne boš spoznala.

Jaz sem doktorirala moške tehtnice, drugih moških nisem niti imela, ampak moje tehtnice niso bili tovrstni jebivetri. Kaj moraš imeti, da osvojiš moško tehtnico? Po mojih izkušnjah najbolj padajo na inteligenco, to je jim je najpomembneje. Potem pa še veliko šarma, samozavesti in ženskosti. Ne bi pa se jaz sploh ukvarjala z moškim, ki se že zdaj, ko naj bi te osvajal, slini okoli drugih žensk. Kaj šele bo, ko te bo osvojil. Moje moške tehtnice so imele oči samo zame. Jaz sem imela dve, ki sta rojeni z nekaj urami razlike, pa vseeno sta se ti dve tehtnici v marsičem bistveno razlikovali. Ni namreč dovolj vedeti, kje ima nekdo Sonce, je treba vedeti tudi ascendent, Luno, Venero, Marsa.

Ne morem ga kar vprašati. Strah me je ker se bova zopet nekje srečala in me bo morda spet osvajal. Upam da me osvaja, ker se meni zdi tako. Ves čas se vrti okoli mene, želi da grem z njim na sprehod, da sva čimveč sama. Skratka želi biti čimbolj ob meni, tudi če je kje kakšna druga punca.

Moj mož tehtnica….Neodločen, nesamostojn, hoče bit v središču pozornosti, dela se pametnega, pomemebnega. Ljubosumen, da se ti meša. Ona lahko dela kar če, osvaja, zapeljuje, mene ne sme nihče pogledat…. Iz mojih izkušenj- beži od moških tehnic!!!

Da se postavim malo v bran moških tehtnic. Moji dve moški tehtnici nista bili prav nič ljubosumni, kot prvo. In kot drugo, nikoli nista osvajali drugih žensk. Sploh za prvega moram povedati, da so mi ljudje govorili, da še niso videli moškega, ki nikoli druge niti pogledal ni, tudi ko mene niti blizu ni bilo. Za oba lahko rečem, da nista želela biti v središču pozornosti, niti pod točko razno, sta pa oba rada pametovala, to pa že. Nesamostojna pa sta res bila oba, eden se je obesil name, drugi pa je bil že od prej obešen na prijatelja.

Ne vem, meni se to beži od moških tehtnic zdi pretirano. Jaz za oba svoja lahko rečem, da sta predvsem bila človeka dobrega srca, poštena, srčna in brez drobtinice pokvarjenosti v srcu. Jaz sem to cenila.

Glej to je pa tako,tehtnice mogoče res letamo iz cveta na cvet,ampak to pa samo zato,ker iščemo tisto pravo rožco,ko jo pa najdemo,ji pa damo svoje srce

Isabella,

kot si verjetno uspela prebrati komentarje od kofi brejk, lidermana, mzgv3… so si zelo različni. Horoskop ti po mojem mnenju pove nekaj osnovnega o osebi, vendar ne čisto vsega. Tako da je najbolje, če človeka osebno spoznaš, kot pa da mi tu po forumu pametujemo in ugibamo ali so tehtnice cool ali pa je treba čim dlje od njih. :))

ne morem mimo, da se ne bi še jaz oglasila.
tudi jaz imam v svoji preteklosti tri (od štirih) usodne moške v znaku tehtnice.
o vseh treh imam ful pozitivno mnenje, ful so dobri fantje. v vse tri sem totalno zaljubljena, tako da nisem znala prešteti niti do tri. po eni strani so bili res vsi trije različni karakterji, samo kakorliko obrneš potrebujejo ob sebi močno žensko. Ženko katera odloča namesto njih, katera jim pove kako in kaj- čeprav tega neradi priznajo. ful se bojijo, da bodo v zvezi ob svobodo, po drugi strani pa hrepenijo po zvezi in podobno.

skratka moška tehnica je kot vetrček, malu tu malo tam, zelo radi imajo ženske, zelo dobro znajo z besedami, zelo dobro znajo zapeljevati, ljubijo dober izgled, status,…
njihova ženska pa mora biti zelo odločna in zelo samozavestna.

Fantje tehnice so ful krasne, samo za živeti pa ne vem…. jaz sem vse ti pustila….

Moja izkušnja s tehtnicami pa je taka: zelo težko govori o svojih čustvih, zaprt glede tega,… nikoli ne veš, kaj misli, ker vse pove po ovinkih…
blazno ljubosumen. zelo dobro zna z besedami, zlahka te prepriča… ljubitelj vsega lepega, smisel za obleke, umetnost… v mojem primeru je rad pogledal za druimi ženskami, želi imeti pozornost žensk – zlahka jih tudi osvoji… meni moja tehtnica ni bila všeč – bil je zelo neodločen. Slišala pa sem, da levi in tehtnice pašemo skupaj, sam v mojem primeru ni blo tako=) … lp

ojoj, kaj vse nam je očitano tukaj gor…

Pa dajte se zresnit, no! Niso sedaj vsi moški tehtnice nesamostojni samo zato, ker je slučajno forumašica ali dve naletela na enega takega – in slučajno je bil tehtnica. Preveč berete horoskope in slepo verjamete v to, kar tam piše. Stvar sugestije – vidite, kar hočete videti.

Kaj pa današnji moški v znamenju levov in ostale golazni v horoskopu? Ste naredili raziskavo tudi zanje? So kaj manj mamini sinčki? I do not think so. 🙂

Tudi neodločnost je samo ena plat medalje. Kaj je bolje: se odločati malce dlje, pretehtati vse opcije ali se odločit na slepo. Ali lahko komu očitamo nepremišljenost ? Seveda lahko. Stvar EPP.

Imaš prav, ko praviš I do not think so. Raziskave kažejo, da je mamo sinčkost v Sloveniji tako razširjena, da je daleč od tega, da bi bila samo lastnost moških tehtnic. Smo drugi ali tretji v Evropi (za Italijo in Malto) po odraslih moških, ki se črsto držijo mamine kikle. Pa ne mi skakati v luft, prosim. Če je moški star med 30 in 40, še vedno pa živi doma in mu mama kuha, pere, lika, kaj naj mu drugega rečemo kot mamin sinko?

Poglej, jaz sem prvega prosila, da se izseli, ker sem imela občutek, da imam roke na vratu in se bom zadušila. Pa ni bil slab fant, sem zgoraj napisala, pošten in dobrega srca, ampak jaz ga nisem mogla več prenašati, na koncu sem bila dobesedno alergična nanj. On je bil tako zelo obešen name, da sem zadnja leta dobesedno bežala od njega. Ko je prišel domov, sem šla jaz ven, ponavadi pa ravno deset minut prej. Kaj bova delala, kaj boš delala z menoj, nočeš se družiti z menoj, to, ono, tretje, za vsak drek jaz. Jaz bi pico. Prav, pokliči, naroči. Ne, daj ti. Ko me ni bilo doma, me je non stop klicaril. Ko sem bila v tujini, precej daleč, me je klicaril, da me vpraša, ali naj gre v Kranj kupit kavbojke. Ne vem, ti veš, kaj jaz vem. Ker rada ponočujem, vsak večer mi je skoraj težil, da on mora spati sam. Kot da ve, ali sem zraven, če spi. Zjutraj me je čakal v dnevni in me spraševal, kaj naj počne. Lepo prosim, nujno je pripisati, da nič od tega, kar bi on počel, ni bilo delo. Večji lenuh se ni rodil. V temi sem živela, ker niti žarnice ni hotel zamenjati. Nekoč, ko sem bila že v popolni temi, pa on tudi, in sem hotela zvečer pomiti posodo in sem ga prosila, naj zamenja vsaj eno žarnico, mi je rekel, ali ne morem tako kot vse normalne ženske posode pomivati pri dnevni svetlobi?????? Len, len, len. Na smrt me je ljubil, ampak žarnice mi pa ne bi zamenjal. Jaz, če ga ne bi zapustila … Meni bi se zmešalo. Ne znam si zamisliti, da bi z njim morala preživeti samo še en dan. Pa sva zdaj prijatelja, se lepo pogovarjava in mi je čisto fajn, ampak niti enega celega dneva ne bi več mogla preživeti z njim.

Drugi pa, rojen samo nekaj ur pred tem prvim, istega leta, istega meseca, skorajda vsi planeti isti (to vam veliko pove o tem, da ne morete človeka soditi zgolj po tem, da je tehtnica), je bil njegovo pravo nasprotje. Priden, priden, priden. Za razliko od prvega lenuha. Okej, tudi on me je veliko klicaril po telefonu, ampak nikoli nisem imela občutka, da se obeša name in me nikoli ni dušil s svojo prisotnostjo. Ni kot prvi cele dneve razkladal, kako zelo me ljubi, je pa zato zame kaj naredil in meni je to več pomenilo kot tisoče besed. Ni bil len, ni bil duhamoren, pogovori z njim so bili zanimivi, medtem ko se mi je prvi zdel otročji, ker je včasih metal ven takšne, kot ne bi imel pet let. Drugega sem oboževala, ne samo njega, tudi tla, po katerih je hodil. Ta je sam odšel.

Sicer pa je blazno fascinantno oziroma je astrologinja rekla, da že skrajno neverjetno, da nekdo, tako kot sem jaz, v celi Sloveniji nabaše na dva, ki sta rojena z nekaj urami razlike. Takšnega primera ona še ni imela, ne ona ne njene kolegice. Jaz sem za prvega vedno čutila, da jaz z njim ne bom ostala, vedela sem, čeprav sem dolgo vztrajala z njim. To ni bilo to, on ni bil moja sorodna duša. Za drugega sem čutila, da je moja sorodna duša in vem, da nikoli nikogar ne bom imela tako rada kot njega. Da pa ne bom samo prvega kurcala in drugega hvalila, je pošteno, da povem, da je prvi imel eno kvaliteto, ki je drugi ni imel. Prvi ni bil čustvena reva in žensk ni doživljal kot svojega sovražnika, medtem ko je drugi ves čas mlel in premleval, od kod mu preži navarnost in samo iskal znake tega, da se mu pripravlja nekaj slabega in da se bo vse slabo končalo.

Skratka, vi, ki mislite, da je tehtnica pač tehtnica in so vsi isti, naj vam tale primer dveh, ki sta rojena skorajda ob isti uri, pove, kako zelo različna sta si lahko dva človeka, čeprav bi po vaše morala biti ista.

Imaš prav, ko praviš I do not think so. Raziskave kažejo, da je mamo sinčkost v Sloveniji tako razširjena, da je daleč od tega, da bi bila samo lastnost moških tehtnic. Smo drugi ali tretji v Evropi (za Italijo in Malto) po odraslih moških, ki se črsto držijo mamine kikle. Pa ne mi skakati v luft, prosim. Če je moški star med 30 in 40, še vedno pa živi doma in mu mama kuha, pere, lika, kaj naj mu drugega rečemo kot mamin sinko?[/quote]

Kaj pa če nimamo denarja za stanovanje, smo doma in zraven plačujemo stroške?

Če jaz pogledam svoje znance, ki so doma pri mami in očetu, pa imajo 35 let in več, niti približno razlog ni v tem, da ne bi imeli denarja. Doktorji znanosti, privatniki in podobno. Imajo denar, imajo ga. Vozijo dobre avtomobile, kupujejo drage televizorje in računalnike, hodijo na počitnice, ampak za garsonerjo pa ni, vsaj za najem? Japajade. Tudi to sem že slišala, saj plačujem stroške. Potem pa ven pride, da staršem da sto evrov na mesec. Je vam jasno, koliko stane življenje? Ne, ne stane sto evrov na mesec. Sto evrov bi mami morali dati samo za pranje in likanje. So pa ljudje, ki resnično nimajo, ki so resnično v stiski z denarjem in teh nikoli ne bi obsojala.

kofi brejk: to so mamini sinčki. Marskido je lahko doktor znanosti, privatnik in podobno ravno zaradi tega, ker ima to srečo, da je lahko mamin sinček. Kdor je zgodaj šel na svoje že ve o čem govorim.

Kako prepoznaš maminega sinčka? Pojma nima koliko stanejo osnovne življenjske potrebščine. Njegovo premoženje pa se vrti okrog šestmestne cifre v EUR.

Če se že toliko spoznate na horoskope, potem bi morali vedeti, da podznak bolj šteje kot glavni znak, tako da če je glavni znak tehtnica, to še ne pove veliko…
To so le glavne značilnosti tega znaka, zadaj pa mu lahko prevladuje podznak in ima več njegovih lastnosti…
Drugače pa osnovne lastnosti tehtnic: neodločne, imajo okus za estetiko, pravične.

Ne bi rekla, da je stvar tako preprosta, da podznak šteje največ. Šteje kajpak veliko, ampak šteje pa veliko v teh čustvenih zadevah tudi Luna. Kot nam veliko pove, kje se nahajata Venera in Mars. Zato pa pravim, če nimaš točnih podatkov o rojstvu, da lahko narediš astrološko karto, veš bore malo. Medtem ko astrološka karta drži kot pribito. Jaz nisem opazila niti enega odstopanja, drži vsa pozitiva in vsa negativa.

kateri pa je podznak tehtnic ? Kateri so podznaki za vse vrste horoskopskih znamenj ?

New Report

Close