Najdi forum

Da spet mal zabluzimo…A daste kej na horoskop? Pa ne mislim na ta dnevna jajca, ampak na, recimo, Nostradamusa, če ga je kdo bral, al pa ujemanja znakov, pa njihove karakteristike?
Predvidevam, da punce mogoče malo bolj, kot fantje. Se motim?
Čao

Damo, damo. Ko tipa samo opazujemo in nimamo z njim še nič konkretnega: preučimo vsa ujemanja in neujemanja z njegovim znakom, pa bližnje in daljnje napovedi usod… Ženske smo verjetno res bolj nagnjene na to stran. No, na koncu pa ponavadi tako nič, kar je napisanega ne drži.

Nostradamus? Ta je bil eden redkih, ki je napovedoval prihodnost. Mormo priznat, da je kar nekaj stvari napovedal, ki so se uresničile.

Saj ne vem, če bi bilo dobro danes srečat takega preroka………..
Poznam ženske, ki veliko dajo na take stvari. Tudi sama učasih preberem kakšen horoskop vendar se ne obremenjujem z njim. Kadar piše kaj lepega si rečem “čudovito leto me čaka” -leto kače. Kajti po kitajskem horoskopu sem kača.
Kadar piše kaj slabega si rečem “saj horoskop tako in tako nič ne velja”. Tako je s horoskopi pri meni.
Kljub temu pa mi je bolj zanimiv kitajski horoskop. Imam občutek, da vsaj nekaj zadane.

Kaj pa pravite na vedeževanje?

LV

hmmm…jst v horoskop sicer ne verjamem, vendar…..

…vendar ce berem moje znamenje je tako kot bi bral moj opis….95% vse drzi….

…seveda je pa odvisno tudi katerega beres…ampak lastnosti ki jih imajo vsi za neko znamenje mi drzijo…..ampak pol bi mogle drzat tudi za vse ostale kozoroge, kar pa ne verjemem…

Kadar mi napoveduje kaj lepega verjamem, kadar ne pa tudi pravim tako kot Tina. Verjetno bolj verjamem v vedeževanje, ker mi je pred časom prerokovala ena gospa in moram povedati, da se je dosti stvari uresničlo. Ne vem, nekaj potem že je na tem a ne?

Tudi jaz v principu ne verjamem v horoskope, vendar pa se mi je zgodilo, da me je kolegica zvlekla k vedeževalki in verjeli ali ne so se mi uresničile vse napovedi. To človeka kar malo prestraši – sicer pa se sprašujem, kako je to možno, da nekdo “vidi v prihodnost”.
Meni se sicer včasih zgodi, da sanjam, potem pa se mi stvar zgodi – ma, kdo ve? Drugače pa, kot sem že rekla, v horoskope ne verjamem, saj jih po mojem pišejo čisto običajni ljudje, ki so zaposleni pri določenem časopisu.

Hmm, nekaj stvari je že na tem. Osnovne karakteristike za vsako znamenje sicer držijo do neke mere, nianse so pa unikatne za vsakega človeka. Valda, ena izmed tem pogovora na kakem dejtu je tudi horoskop. Čeprav to ni nobeno merilo, če nekoga ljubiš, pa vendar, meni je vse skupaj še boljše, če se z beybo štekam še po znamenju (npr, oven, lev, strelec). Jajca v cajtngih pa preberem kar tako mal za hec.

Nostradamus je bil car ja, samo hvala bogu, da se je zmotil za letnico 3. svetovne vojne pa za konec sveta. Z neba ni stopil veliki kralj terorja pa tudi rumena rasa ni vdrla v svet, trupla in kri so pa itak v vsaki državi…

lp,

Ma itak je lahko človk sam svoj horoskop!
Če v neki verjameš se pač nekako da to rešit!
Nostradamus je verjel,napisal,branje je zanimivo,če bi pa vse verjel,pa nas že itak ne bi bilo več na svetu!
Upam da se vsi razumeli mojo spakedrajšno!

Tudi jaz se čudim tej zmožnosti videnja v prihodnost. Tega se lahko zelo navdiš, tako da kasneje težko živiš brez nasveta vedeževalke (dobro je če je ta kakšna, ki to naredi z veseljem – ne pa takšne ki na račun problemov ljudi služijo masten denar) Naj vam povem nekaj: bilo je pred letom in pol, ko me je ena “koza” zvlekla k drugi “kozi” vedeževalki. Ta me posede na stol in začne. V zaključku: prinesi 5.000 DEM, pa ti jaz lahko to rešim. Kaj seveda: naj bi imela smrtno prometno, v to me bo zvlekla pokojna prijateljica – naseljena v meni. Jaz sem šla od nje kot nora. Rekla sem ji samo, veste kaj jaz bom si za teh 5000 DEM nekaj rajši kupila potem pa se kot pravite vi ponesrečla. Vesta kako me je spodila iz stanovanja, mislila sem da si bo vse noge polomila, tako me je podila.Kasneje sem malce poizvedovala in izvedela, da je ta sodelavala z nekim sorodnikom in si znesek delila (pola, pola).

Dragi moji, ne nasedat raznim vedeževalkam in šlogarcam, z onim buzijem dannijem na čelu. To je vse en velik, ne velik, je ogromen blef. Vse te napovedi so tako splošne, da potem vsak sam jade dogodek ki ga s tem poveže in misli, da je vedeževalec(ka) zadel(a). Sploh pa mu mi prej z osnovnimi podatki in kontekstom ki ga povemo damo veliko vedeti, on pa nato ugiba na podlagi tega. Recimo če ženička z zelo žalostnim in na pol obupanim glasom vpraša kaj bo z njenimi financami se verjetno ne kopa v denarju, je pa velika verjetnost da nekaj pričakuje. To res ni problem ugotovit. Z zdravjem je tako, da ima veliko ljudi v poznih srednjih letih probleme s križem, revmo, srcem… V glavnem, ne nasedat takim šušmarjem in ne jim omogočat življenja na veliki nogi, k isi ga s svojimi prevarami sploh ne zaslužijo.
O horoskopu pa imam mnenje, da položaj planetov pri našem rojstvu definitivno vpliva na naše osebnostne in druge lastnosti, saj v vesolju vladajo energije in zakoni, ki si jih še predstavljati ne znamo, mi smo pa samo delček tega sistema.

Dolgo nisem verjel v horoskope, v tiste dnevne jajce še danes ne. Verjamem pa v tisto, da znamenje določa moj karakter (v grobem) in ujemanje znakov. Preučeval sem svoje bližnje sorodnike, znance, sosese in ugotovil, da se od 32 parov samo 2 po znamenjih ne ujemata.Pa še tukaj en par vztraja skupaj le zato, ker sta že predolgo skupaj, da bi se ločevala, o neki zakonski idili pa ne bi mogel govoriti.
Sam sem v horoskop začel verjeti daljnega 1989 leta, ko mi je v letnem horoskopu, ki ga je izdala revija antena do ponatankosti (do datuma točno) napovedal sklop dogodkov za celo leto naprej in so se v takšnem zaporedju in do datuma točno tudi uresničili. Zato by the way naprošam vse, ki bi morda imeli ali vedeli za to izdajo – se pravi letni horoskop za znamenje RAKA leta 1989 – naj mi pišejo oz. pošljejo ta izvod, ali pa vsaj prefotokopirajo. Ne bo zastonj.

Jaz nikoli nisem verjela v horoskop, vedno sem ga pa prebrala (pac, kar tako). Enkrat sem sla k vedezevalki in nakladalami je tako brez-vezne stvari, da sem takrat se manj verjela. Naslednjic, ko sem sla (sla sem s prijateljico, samo zraven), sem na koncu prasala o moji preteklosti. Ne boste verjeli. Ta gospa je vedela take stvari, ki jih niti moja prijateljica ni vedela! Nisem mogla verjet in od takrat se mi je zivljenje res spremenilo. Vem, da se slisi neverjetno, ampak drzi.
LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close