Najdi forum

pozdravljeni!
imam prijatelja, ki je že peto leto zasvojen z drogo. pravi, da je na metadonu, včasih pa še vedno vzame kokain… Rekel mi je, da bo šel v zagreb, v komuno. Zanima me, če ta komuna sploh obstaja in če, ali mi lahko poveste naslov in številko.
hvala

Lep pozdrav!
Žal Vam ne morem odgovoriti na Vaše vprašanje, ker mi niste povedali imena komune kamor naj bi Vaš prijatelj odšel.
Kolikor je meni poznano so na Hrvaškem skupnosti Čenakolo. Za več informacij lahko pokličete na telefon 021874511 (pon., tor., sre., čet. in pet. med 8 in 16 uro).

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

Ja, v Zagrebu oz. v njegovi bližini, v Vrbovcu, je skupnost Cenacolo. Je največja skupnost na balkanu, kjer je cca 70 odvisnikov.

Tule dobiš več info oz. fotke.

Vaš link

LP A

Meni se pa zdi kakor sem brala malo njihovo spletno stran, da je ta komuna zelo versko podkrepljena. Mislim, da se ogromno moli ipd. Nekateri, ki niso bili versko vzgojeni, bi jim nemara ta komuna bolj zdravljenje otežila.

Mogoče pa tem fantom in dekletom ravno to manjka. Govorim iz izkušenj. Sama sem namreč ateist in ravno tako cela družina. Brat pa je pred pol leta odšel v komuno, ki je sicer (RETO CENTER) evangelišanska in ne krščanska. Kakšen preobrat je on dosegel z Jezuson Kristusom, ki je sedaj njegov odrešenik, ne more verjet nihče doma, ampak kar koli samo da pomaga. Mogoče mu je vseskozi manjkala vera v življenju, da bi ga vodila po pravi poti kot ga vodi sedaj. To pravi on. Mogoče jim manjka prav to. Prepričan je da mu je vedno stal Jezus od strani, če ne bi že zdavnaj umrl od vse te droge in mu bo zdaj jezus tudi pomagal prebroditi vse težave, saj se nanj lahko obrne kadar hoče z molitvijo. Doma nismo nikoli molili. Pa bo verjetno mama kar začela, če jo bo brat prepričal z ozdravitvijo in od sreče seveda.

Lep pozdrav.

New Report

Close