Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje oblačila za nosečnice-cene

oblačila za nosečnice-cene

Živjo,

ker živimo v malem kraju, seveda ni nobenih trgovin z oblačili za nosečnice. Od Ljubljane smo pa tudi precej oddaljeni.
Ampak jutri se peljemo skozi Ljubljano, pa bi se ustavili na hitro v BTC, da si kupim kakšne hlače, krilo in majice.
A mogoče veste, kakšne so kaj cene – na internetu sem našla, da so tam trgovine Popek, La vie in Kepica. V katero se mi najbolj splača?

LP,
Pina

najugodnejša oblačila so H&M in C&A , v kranju je 100% oddelek za nosečnice, cene sem gledala prejšnji teden,tunike recimo okoli 15 e, hlače 25-35 e.

katja

Hvala za odgovor. Skozi Kranj ne bomo šli, gremo v drugo smer.
LP,Pina.

V Ljubljani imaš tudi na Rudniku H&M oddelek za nosečnice. Problem samo, če nosiš majhno št., ker so velikokrat (bile) pobrane.
La Vie, Kepica, Popek so pa nekoliko dražje trgovine. V BTC H&M ni nosečniškega oddelka.
V mojem albumu pa na novo lastnico čakata še majčka& hlače La Vie, zelo ugodno.

--------------------------------------------------------------------------------- Prevajanje: http://www.parisienne.si/ Medved z otoka, zgodba za otroke: http://www.alba2000.si/otro%C5%A1ke-knjige-in-pravljice/96-medved-z-otoka.html

Pojdite raje v Supernovo – hlače lahko kupiš v HM ali CA, za zgornji del pa se splača iti tudi v trgovino Promod. Sicer nimajo nosečniškega oddelka, ampak take kroje tunik bluz da so idealne za nosečnost. Cene pa okrog 30 eur. Jaz sem si za poletje (no, rodim že junija) pa kupila tudi kar nekaj običajnih majic v Sir Oliver – za 10 (12?) EUR, vzela pa sem 2 številki večje stvari, ampak jaz bom v vročini res že čisto na koncu nosečnosti. Všeč pa so mi zato, ker so malo daljši kroj in mi ne lezejo po trebuhu navzgor. Tudi Oliverja imaš v Supernovi.
BTW: malo daljše kroje ima tudi Esprit, kjer imajo tudi stalno neke majčke v akciji in lahko dobiš majčko (tudi dolg rokav) za 15 – 20 eur.

Jaz sem si kupila hlače v Popku, res da so malo dražje, nosim jih pa od začetka nosečnosti – zdaj sem pa v 8 mesecu. Nakup se je torej definitivno splačal. Majice pa kot so že zgoraj punce napisale, kake raztegljive ali pa tunike, čist ok.

Jaz prodajam kar nekaj oblačil:

http://izbruhenergije.moj-album.com/album/14467999/

lp

Samo, da poročam:)
Sem šla v Popek, pa sem bila kar malo razočarana; vse hlače imajo visok oz. širok pas.No, ene sem potem kupila, ker jih pač rabim. Sicer pa sem res šla v HM in Promod na Rudnik in kupila nekaj “navadnih” majčk, ki so stisnjene pod prsmi.
Hvala za vaše namige!
LP,
Pina.

Letošnja moda je nosečnicam izjemno naklonjena. Veliko prečudovitih bluz, tunik, oblek za nenosečnice znanih proizvajalcev je nabranih in primernih za nosečnice vse do konca nosečnosti: Marella, Max Mara, Weekend, pa Marco Polo, Red and Green, Penny Black. Super, kot bi vedeli, da jih bom(o) potrebovali prav letos.

Od nosečniških oblačil se mi zdijo kvalitetnejša Benettonova ali v Emporiumu (na koncu trgovine, kjer je bil včasih Prenatal); hlače so med 50 in 60 Eur, tunike prav tako. V HM, oz. Popku nisem našla všečnih oblačil.

Za zgornje dele oblačil res ni noben problem, s hlačami je pa križ. Jaz sem si letos kupila kavbojke v Benettonu in sem blazno razočarana. Tako grdo so se razvlekle, da jih lahko oblečem samo dvakrat, pa takoj spet na pranje. PRvotna cena brez popusta je bila čez 60 eur, še dobro, da sem jih dobila potem za dobrih 40. Imam pa od kolegice izposojene troje nobel hlače La Vie in se zelo dobro nosijo.

No, zanimivo. Jaz sem prav tako kupila kavbojke pri Benettonu, znizane na 24 EUR in mi dobro sluzijo ze od januarja. Ocitno si imela res smolo.

Jaz sem v nosečnosti veliko kupovala v Zari.

Jaz sem kupovala c&A in HM na Rudniku. V benettonu sem kupila ene hlače (ki so se takoj zmuckale in so bile grozne) in eno trenerko (ki se je pa tudi takoj na šivih na riti strgala, pa čeprav mi je bila preširoka).

Po čisto normalnih cenah se dobijo zelo lepa oblačila v Lescah v trgovini Name it – v trgovskem centru nasproti železniške postaje.

Zame je normalna cena malo višja od HM, pa še vedno nižja od npr. Popka, ker pač ne mislim dajat za nosečniška oblačila ogromno denarja.

Sprejmite dejstvo, da se vaše telo spreminja. Sedaj ne iščite več vaših starih priljubljenih krojev in barv. In ne tlačite se v oblačila, ki vas tako ali tako tiščijo. Čas je, da poskusite s kroji in kosi oblačil, ki polepšajo okroglo postavo z večjim trebuščkom in večjimi prsmi. Ko boste kupovali nosečniška oblačila, premislite, ali ne bi bilo bolje, če si namesto enega velikega kosa (obleke) kupite več manjših kosov (majica, tunika, jopica, krilo/hlače), ki jih boste med seboj lahko kombinirali, da boste videti bolj zanimivi. Nekatere kose bo tako mogoče nositi tudi potem, ko ne boste več noseči.

Res je, lahko bi rekli, da so nosečniška oblačila draga, še posebno, če upoštevate, da boste kakšen kos nosili samo mesec ali dva, potem pa vam bo že pretesen. Toda cena ni vse; kaj pa vaše dobro počutje?

Še pomembnejše kot tisto, kar se pri oblekah v nosečnosti vidi, pa je tisto, česar ne vidimo. Najprej so tu materiali vaših oblačil. Strogo se izogibajte materialov, ki ne dihajo in v katerih bi vam lahko bilo vroče. Računajte, da vam je v nosečnosti že tako ali tako bolj vroče, pa tudi potite se več. Ne morete vedeti, ali bo vaš trebušček relativno majhen ali zelo velik, ali boste nosili nizko ali visoko. Vsako oblačilo boste morali sproti preizkusiti, kajti nosečnost prav gotovo ni čas, ko bi morali potrpeti v neudobnih oblačilih.

Za končni izbor pa se boste morali podati v trgovino, da otipate materiale in oblačila preizkusite na svojem telesu.

… “poceni stvari niso zastonj poceni”…

http://www.pikolino.eu/

Se čisto strinjam s tem,kar je napisal Jernej – Pikolino.Danes sem pogledala to stran in sem bila nad oblačili navdušena,kar vse bi kupila tako so lepa.Ko bom srečka nosečka bom zagotovo kupila kaj od njih.

Poglejte tudi na spletne strani od Neckermana in Quelle. Super lepa oblačila za nosečnice in kar poceni. Sem mnenja, da veliko denarja za obleke, ki jih nosiš mesec ali dva ni vredno dati. Sama sem do šestega meseca nosila svoja običajna oblačila, sedmi in osmi mesec sem kombinirala eno nosečniško krilo iz jeansa in dvoje nosečniških hlač ter običajne majice, čez pa kakšno tuniko, v zadnjem mesecu sem se najbolše počutila v trenerki, sicer sem pa itak rodila 3 tedne pred PDP.

Jaz sem pa kupila kavbojke pri Popku, pa nisem bila zadovoljna z njimi, ampak sem jih kupila, ker sem res dolgo čakala, da vidim, če bo vse ok z bebiko (zaradi prejšnjih slabih izkušenj z nosečnostmi), tako da sem jih potem res pod mus že rabila, saj nisem imela več kaj obleči, bila sem že v 19. tednu.
Ker sem tudi daleč od Lj, se mi ni luštalo vozit v Ljubljano, zato sem šla v Popek v NM in za kavbojke dala 54 evrov, so pa čisto navadne kavbojke, s širokim pasom. Kupila sem jih, ker mi kaj drugega ni bilo všeč (kaj dražjega pa tudi nisem hotela, ker sem rabila nekaj za vsak dan nosit), moram pa rečt, da so mi bile nikakšne, dokler jih nisem sama popravila. Šiv, kjer je bil prišit raztegljiv pas na kavbojke (pod trebuhom) sem potegnila na pribl. 5-7 cm pod popek, kar se mi je zdelo očitno previsoko, saj bi moral ta šiv biti nad sramno kostjo (a ne???), vsaj meni je tako pasalo, no… Če sem si ga naštimala nižje, kar mi je bilo seveda na občutek tudi super, pa so mi kavbojke visele kot kakemu staremu atu, ki ima hlače na pol riti. Zato sem potem ta pas odparala proč in izpodrezala žepe s sprednje strani ter ga prišila nazaj in so super (edino žal mi je, da nisem sproti kupila novo blago za pas, da bi bil višji, ampak se mi ne lušta še enkrat popravljat).

Zdaj sem si kupila eno navadno kavbojsko krilo, katerega bom tudi sama prerihtala spredaj, drugače pa se mi zdi vse za nosečke ful drago, sploh pa glede na to, da bomo to nosile le par mesecev.
Majčke kupim navadne (po 10 evrov), malo večjo številko, pa si po hrbtu naredim kak všitek, tako da lepo povdari postavo.

hej
jdost majčk kupip v kiku ali kaki poceni trgovini, hlače sm pa tudi dobila v kiku (take s širokim pasom oz patentom), pa so čist ok.. sem pa iz enga kataoga naročla kavbojke z ozkim pasom,dala 50 eur za njih, pa so nefajne, nerada jih nosim, mi niso kamot.
lp

oj
jest sem bila pa včeraj v Kepici v BTC in sem zelo zadovoljna z izbiro. Imajo res lepe stvari in predvsem imajo manjše številke. Večina stvari je tam za okoli 50 eur (tudi hlače). Kupila sem si dvoje hlače in so res zelo lepo narejene. BOm pa šla iskat še eno bluzico, ki jo bom lahko nosila tudi še po nosečnosti.
Vse kar sem probala v ostalih navadnih trgovinah mi je bilo preveliko in preširoko. Sem se počutila kot en balon.
lp

New Report

Close