Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? revmatolog

revmatolog

Pozdravljeni.
Mi lahko kdo svetuje, kje v Ljubljani ali bližnji okolici bi lahko opravila pregled pri revmatologu oz. dobila drugo mnenje, tudi samoplačniško.
Hvala za kakršnekoli informacije.
Mateja

Živjo Mateja!

Mislim, da ti lahko pomagam, vendar mislim, da se je za drugo mnenje precej bolje obrniti v tujino. Z vso dokumentacijo, ki jo trenutno imaš, greš v Klinični center – CIIM (center za intenzivno interno medicino) k dr. Gorjupovi ali dr. Jazbečevi, ki posredujeta dokumentacijo na revmatološko klin. (mislim, da v Los Engeles), od koder ti posredujejo njihovo mnenje. Klinika je seveda ena najboljših. Stroški tega so zelo visoki, v določenih primerih (če imaš poslovni paket pri Mobitelu…) pa so stroški precej nižji, mislim pa, da okoli 40.000 sit. Več o tem se lahko pozanimaš pri že omenjeni dr. Gorjupovi ali dr. Jazbečevi.
Sicer je dober revmatolog dr. Tomšič v bolnici Petra Držaja v Šiški, če pa želiš nekoga za pogovor in razumevanje pa ti vsekakor svetujem dr. Plešivčnikovo, ki ravno tako dela v bolnici Petra Držaja.

Upam, da sem ti kaj pomagala z informacijami, če pa imaš še kakšno vprašanje pa mi sporoči e-mail naslov in se lahko pogovoriva.

LP
Tadeja

Tadeja.
Res hvala lepa za posredovane informacije.
Mateja

Malenkost Mateja, pa veliko sreče!

New Report

Close