Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Stanje po operaciji stresne inkontinence

Stanje po operaciji stresne inkontinence

Pozdravljeni,

sem nova na tem forumu in me muči nekaj vprašanj. Predvsem pa me zanima kako naj delam in živim po operaciji stresne inkontinence na katero sem že naročena.Kako je potem z dvigovanjem raznih bremen, ali to pomeni, da ne bom več smela dvigniti niti vnuka v naročje ali nesti košare s perilom?
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni.

Pozdravljeni!

Življenje po operaciji stresne urinske inkontinence (domnevam, da gre za TVT poseg) je povsem normalno, predvsem pa kakovostno. Priporočam le, da se prve tri mesece izogibate težjim fizičnim naporom in težjemu fizičnemu delu, predvsem dvigovanju, da se bo trak lepo zarastel. Verjemite splača se, kajti potem boste tudi lahko dvigovali svojega vnuka, pa tudi košaro s perilom boste lahko nosili brez težav.

Za pozen odgovor se opravičujemo z upanjem, da ste med tem časom operacijo že prestali, in da je tudi povsem uspela.

Z lepimi pozdravi,

Lorena Meglič, predsednica Društva Mena

************************************ http://www.drustvo-mena-maribor.si Tel: 02-320-20-75 GSM: 040-462-029

New Report

Close