Najdi forum

a je še kdo žalosten danes?

nic bat, tudi taki smo se, ja.

tudi meni tale dan danes prav nic ni bil lep.
Ampak saj ves, jutri je nov dan, z vec soncka.

Lep vecer ti zelim

Kaj se ti je pa hudega zgodilo, da si žalostna? 😮

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

žalosten? Smilijo se mi tisti brezglavi “zaljubljenci”, še posebej mi je pa nagravžna misel na to , da se je treba enkrat letno izprsit, pol pa celo leto tema…

DRRR, se ne strinjam. Mislim, da večina ne da prav nič na tale dan (razen tistih obsedencev čez lužo, ki me pa ne zanimajo!).
Sploh pa se mi ne zdi nič slabega, če na ta dan podarimo čokoladico v obliki srčka nekomu, ki bo tega vesel. Na primer moja sestra in mama sta bili zelo veseli tega. Jaz pa sem dobila medvedka. In kaj je tu slabega?? Sej ni nujno,da nas ravno princ iz sanj obdari… takega lahko čakamo celo življenje, žalostnax!

full sem se počutila osamljeno, tako da sem cel popoldan in večer preležala in jokala…očitno bo potrebno kaj naredit v tej smeri…

Zakaj pa je bilo treba cel popoldan ležati in jokati? Lahko bi odšla na izlet, si sposodila komedijo, pripravila okusno večerjo ali naročila pico, obdarila samo sebe z romantičnimi darilci in se imela fino. Če ne znaš uživati, ko si sama, tudi sreča v dvoje ne bo prišla. Jaz sem bila tudi sama, ampak sem preživela zelo lep dan.


Ja, če ležiš v sobi in jokaš, se drugače kot osamljeno niti ne moreš počutit.
Saj ni treba biti s princem svojih sanj, če ga še nimaš.
Jaz sem bila pri kolegici, njen mož je šel s kolegi, ker je imel en od njih rojstni dan, midve s kolegico sva si pa naredili tople sendviče, škaf kakava in čips, potem sva pa gledali disneyeve risanke. Super večer je bil!

Je pa res, da tudi mene včasih popade občutek osamljenosti, ampak to ni odvisno od datuma. Prej od PMS 🙂 Mogoče se pri tebi pokriva? 😉

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Letos je bil pa moj prvi valentin, ki ga nisem preživela sama. Do zdaj sem bla vedno osamljena, izgubljena in sem jokala več kot samo na valentinovo. Sedaj pa prvič srečno zaljubljena, valentinovo pa ne jemljem kot neki oh in ah obdarovalni praznik. Crklanje in posvetila sva se drug drugemu. Ni lepšega kot to za darilo.

Anemona – naj vama uspe 🙂

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Anemona veliko sreče!

No tudi jaz sem letos preživela Valentinovo sama in sicer na sveže ločena. Kljub obljubam kaj vse bom dobila, sem bila najbolj srečna, da je dokončno spokal in odšel.
Voščili sta pa mi zato dve osebi, prijateljica in eden bivši s katerim sva v dobrih odnosih in sem bila vseeno srečna!

Morda bo drugo leto kaj bolje.
Sicer pa mi gredo takšni prazniki dokaj na jetra, zato se v dneh pred njimi ne spuščam po trgovinah, ker se mi zdi tako vsiljevano in kičasto da glava boli.

New Report

Close