Ženski in Moški čvek

kje najti samske moške

Default avatar
Mene pa zanima kje ste našle fanta? Jaz sem že kar lepo število let samska, stara sem pa 30. Nekako ne spoznam kaj veliko novih ljudi. Sem sicer v enem športnem klubu, ampak ni kakih iskric. V službi tudi ne (k sreči). V knjižnici je bolj težko koga spoznat. Včasih grem v hribe, ampak tam razen kakih vljudnostih besed, ni. Kultura me ne zanima. Po lokalih ne hodim. Kje se sploh, da srečati samske moške mojih let? Take povsem preproste? Za druženje.
Moji prijatelji in prijateljice so vsi poparčkani in sem ostala brez družbe. Vsi vabijo le parčke, samski pa smo očitno ne preveč zaželeni.
Spletne strani ala kupid in ona-on.com so se izkazale kot porazne.
Tole ni ženitveni oglas. Tole je vprašanje kje iskati nove znance.V bistvu si želim najprej dobiti novih prijateljev in tudi prijateljic. Okrepiti mrežo znanstev in mogoče kje potem preskoči kakšna iskra.
Default avatar
Povsod nas je dosti. Le zenske se skrivate in verjetno vse ticite na kupu.
Default avatar
Kje je to?
Jaz vedno naletim samo na samske ženske in na oddane moške :)
Res nekako narobe tičimo
Default avatar
Kje je to?
Jaz vedno naletim samo na samske ženske in na oddane moške :)
Res nekako narobe tičimo
Default avatar
Ha moski potrebujemo samo namig, kje se skrivate pa bomo prisli. Ikognito seveda. Katera knjiznica? kateri sportni klub? Mi ne kompliciramo, Samo dajte nam priloznost.
Default avatar
No, ja konkretno ne bi pisala tule javno. Na splošno ugotavljam, da naletim le na ženske. Pa precej je avanturistov, ki me pa ne zanimajo. Moški okrog 30, ki so resni in preprosti pa kakor, da so vsi oddani.

Sem malce nerodno napisala. Pišete lahko seveda tudi moški, kje se skrivate.:)
Default avatar
moski111 je napisal/a:
:)
Default avatar
Kaj pa izkušnje s srečanji samskih? Ima kdo?
Default avatar
Pusti e mail pa ti bo že kdo odpisal.Sej če greš z nekom samo na kavo še ne pomeni.....izbor je pa lahko velik.
Default avatar
predolgo samska je napisal/a:
Poglej na forum Ljubezenski nasveti pod lepljivo - imajo redna srečanja samskih ljudi.
Default avatar
Evo jaz sem samski že pol leta in tudi jaz iščem kakšno žensko za druženje pa so že vse oženjene. Star sem 37 let.
Default avatar
Granit, mail zato nisem pustila, ker ne gre za oglas.
Metulka, sem videla tiste poste za srečanja. Žal so vsa srečanja v drugem koncu Slovenije. Jaz pa želim družbo v bližini.

Zajcekkd, kje se skrivate taki kot si ti :) ? Kam zahajaš, pa ne mislim konkretnih opisov. Tako na splošno, kje ste samski moški.
Default avatar
zajcekd je napisal/a:
Če bi rad samsko, se pravi avanturistko, glej za 25-letnico.
Če bi rad samsko, se pravi pripravljeno na preostanek življenja, potem glej ločeno mamico. Samske samske babe pri 35-ih so v 99 % problematične...
Default avatar
Pišuka jaz sem samski šele 6 mesecev tako da ti glih ne morem svetovati kje najti samske moške.
Default avatar
drrr, po mojem napačno sklepaš. Ene pri 25ih niso bile avanturistke.
Default avatar
Ah, ja. To sem pa pozabila vprašat: samske 35letnice, ki so problematične. V kakšnem smislu, kaj je tisto moteče? Tu rabim pa seveda moško mnenje, kaj vas moti.
Default avatar
predolgo samska,

ljudje pac posplosujejo in dajejo vse v isti kos. Kdor odstopa od vzorca navzdol, se ga hitro oznaci za luzerja, kdor pa navzgor, pa je dokaj hitro " cuden ". Jaz sem nekaj podobnega kot ti obcutil na lastni kozi. Pred leti, ko sem jih imel toliko kot ti in je kdaj beseda dala besedo, sem kar hitro videl, da sem se komu zdel " cuden ", ker pri 35-ih nisem bil v nobeni zvezi. Ko pa sem jim povedal, da sem ze locen, pa sem bil naenkrat spet " normalen "...
Default avatar
Predolgo samska, tebe bi moralo bolj zanimati, kateri samci so problematični :)
Default avatar
Jaz sploh ne najdem samskih samcev :)
Pa sem v skrbeh, če nisem jaz problematična, da jih ne najdem.

Tidldajs, tole mi je pa še kako poznano, kar si napisal. Ženska pri 30ih in samska za večino nesprejemljivo. SPloh za kake sitne sosede in sorodstvo, ki so prepričani, da bolje veza pa če še tako slaba kot pa samskost. Jaz sem vseeno raje samska kot v slabi vezi.
Default avatar
Mogoce pa si prezahtevna. Zakaj vse zenske hocete bogatase? Zal je to omejen vir. Sorry...