Najdi forum

tiščanje v prsih

Ze dlje časa me muči tiščanje v prsih. Ne vem kako naj to opišem,
da bi izgledalo kar se da realno. Največkrat se mi to dogaja kadar se s kom
pogovarjam. Če grem s prijateljico na kavo, me po 10 minutah začne
tiščati v prsih pa ne glede na temo pogovora, v sluzbi, če delam je vse v
redu, če moram na kakšen sestanek, se zopet pojavi ta nadloga.
Zdi se kot se ne bi znala sprostit.
Vendar tole me vedno bolj moti in resninčno bi rada da se to konča.
Mislila sem ze na avtogeni trening.
Je pa nekaj zelo zanimovo. Zadnjič pa me pokliče znanka ki se nisva
videli ze 3 leta in sva šle na kavo v eno gostilno.
Po dveh urah klepeta me še vedno ni nič tiščalo,. Punca je izzarevala
polno energije, ampak resninco polno. Vse kar je pripovedovala me je
tako zanimalo, dejansko tudi verjeti nisem mogla. Pa je bila bolj splošna
debata nič posebnega, ampak počutila sem se odlično. Ze pred zmenkom
pa sem se spet bala svojih napadov.
Ali mi lahko kako to razlozite.
Tudi ko greva z mozem ali mamo na večerjo me začne tiščati v prsih.
Le pri tej znanki me ni, drugače pa povsod.
Rada bi vaše mnenje.
hvala za odgovor.

Spoštovana Mimi!

Tiščanje v prsih je odraz vašega podzavestnega nezadovoljstva v smislu “Nekaj mi pritiska na dušo”, zato se ob zanimivem pogovoru sprostite in takih senzacij nimate, kadar pa je tema čustveno obremenjujoča in neprijetna, predstavlja tiščanje v prsih le odgovor. Avtogeni trening ste odlično izbrali in vam ga toplo priporočam, saj je povsem verjetno, da vas bodo ob učinkovitem prakticiranju takšne težave povsem minile. Pazite, da vas bo vsaka od vaj dodobra sprostila, šele po tem se lotite naslednje in pri učenju ne hitite. Sproščanja se morate namreč naučiti in ne izsiliti, saj bi to predstavljalo pravo nasprotje njegovemu namenu.

Draga Mimi!

Podobne težave kot ti, sem imela sama pred dvema letoma. Obiskala sem vse mogoče zdravnike, bila na raznih preizkavah – NIČ
Tiščalo je pa še kar. Enkrat mi je zdravnica med vrsticami omenila, da bo potrebno začeti drugače živet.
Če danes pomislim je bilo to popolnoma res. Moje življenje se mi je zdelo tako dolgočasno. Iz dneva v dan isti ljudje isto početje………..
Obiskala sem bioenergetika. Že sam pogovor z njim mi je bil prijeten in počutila sem se bolje. Večkrat sem si vzela čas samo zase. Tudi prehranjevati sem se začela drugače. Veliko zelenjave in sadja (počutje je boljše). Dvakrat tedensko obiščem kakšno telovadnico, nisem samo doma in ne pospravljam kar naprej……….. Sedaj so mi bolj pomembne druge stvari. Pospravljam, ko je slabo vreme…….
Morm rečt, da mi je veliko lažje čeprav pridejo še vedno dnevi, ko se tiščanje ponovi (slabo vreme, luna, pregrešenje pri hrani – sladkarije, meso in pitju -kava, alkohol) Poskušam se vsemu temu izogniti, če se da. Je pa že to veliko, če sam ugotoviš zaradi katerih stvari te tišči in se jih pač izogneš.

Mogoče najdeš v mojem pismu kakšne podobnosti in si s tem lahko kaj pomagaš
Lep pozdrav

New Report

Close