Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja praznovanje rojstnega dne

praznovanje rojstnega dne

Hello, mamice zimskih otročičkov. Neizmerno hitro se bliža sinov 1. rojstni dan. Ker imamo relativno malo prostora in veliko odraslih babic, dedkov, tet, bratrancev in sestričen razmišljam o praznovanju v gostilni. Kakšne so vaše izkušnje?

ne vem, mi nimamo veliko babic ampak samo dve…ravno tako dedka.

Sami še nismo imeli 1. RD, sem pa bila že večkrat povabljena na tak rojstni dan. Meni se je zdelo zelo fino. Pomembno se mi zdi, da je lahko družba v ločenem prostoru, tako da ni bojazni, da bi otroci kam pobegnili. Tudi finančno se mi zdi, da kakšne bistvene razlike ni, saj razni narezki in podobno kar veliko stanejo. Verjetno se da dogovoriti, da torto prinesete s sabo. Predvsem pa se mi zdi veliko vredno, da po koncu praznovanja prideš v urejen dom in ti ni potrebno zvečer še generalno čistiti stanovanja.

Pa lepo praznujte!

triglavčica dva sončka pod Triglavom sta nam polepšala življenje 25.02.2006

MI smo prvi rojstni dan praznovali kar doma, pa imamo tudi majhno stanovanje.
Se mi zdi brezveze delat nekaj na veliko in v gostilni, sej malček niti dobro ne ve zakaj se gre. To je bolj praznovanje za odrasle-moje mnenje.

Naša je šele ,ko je imela 2 leti uživala:) na svojem rojstnem dnevu.
Pri enmu letu je otroček še premajhen, da bi praznoval tako na veliko.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

New Report

Close