Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost MACA PLUS

MACA PLUS

Rada bi kupila kapsule MACA PLUS ki naj bi pomagale pri neplodnosti pa nevem katere ker jih je ogromno.Prosim kitty če mi napišeš točno katere se uporablja .Ali je maca v prahu ,ki jo prodajajo v slo.tudi ok?
l.p

Ne maca ni v prahu in v sloveniji ni naprodaj.
Pisat mora lepidium meyenii.

http://www.neplodnost.info/ziva/portal/article.php?story=20050612001332472&query=maca

Kitty, Kje pa se kupi prava maca? Jo lahko uporabljaš s Klomifenomin aglurabom, ali najbolje brez vsega? Jesta lahko to oba?

andrtrc,
iz tvojih postov sodeč vidim, da se zdraviš s klomifenom. Tudi sama sem v četrtem krogu, v četrtek imam UZ. Reagiram pa vprašljivo. Sicer imam PCO.
Ali jemlješ tudi agrulab in če, kakšne stranske učinke ima agrulab?
Hvala za odgovore in srečno!

Anusha,

Koliko pa imaš debelo sluznico, jaz jemljem zdaj 2 mes, 50mg,imam 17mm velik folikel, sluznica pa samo 4 mm. Aglurab bom probala drugi mesec skupaj s Klomifenom. Kitty mi je napisala da so stranski učinki prebavne motnje, ki minejo, samo vztrajat je treba.

kaj to pomeni vprašljivo reagiranje? Koliko časa že poskušaš zanosit , jaz sem šla takoj na Klomifen, po naravni poti nisem nič, imam zelo neredne menstruacije?

Tudi tebi srečno

hoj andtrc!
Za bebico se intenzivno trudim že čez leto- skoraj dve leti. Najprej sem se skušala “sprostiti”, zdaj pa se zdravim. Pred klomifenom sem naredila še nekaj preiskav, ker mi ga gin ne bi kar tako dala, kasneje bi se pa izkazalo, da nimam prehodnih jajcevodov ali pa da parter nima ok spermiograma
Imam PCO. Opravila HSG, spermiogram, hormonske preiskave. Sem v četrtem ciklusu jemanja klomifena. Ob vsakem ciklusu sem bila na UZ okrog 12 dneva. Prvi ciklus sem reagirala (1tbl 5.-9.dan), drugi ciklus(1tbl 3.- 7.dan) ni bilo videti reakcije (sami majhni folikli cca 8mm). V tretjem ciklusu mi je gin povečala dozo na dve tbl od 5. do 9. dneva. Na UZ na 12 dan ciklusa je gin videla folikel velik 13mm. Ostali so bili manjši. Glede na to,da imam cikluse kljub klomifenu dolge 33 dni, računam, da bi do morebitne ovulacije prišlo kasneje in bi bilo dobro folikle meriti kasneje oz. večkrat. Zato sem rekla delno reagiranje..
Za sluznico mi na zadnjem UZ gin ni omenila, da bi bila pretirano tanko- je bila kar zadovoljna.
No kakorkoli, zanimalo me je glede agrulaba in drugih terapijah pri PCO (injekcije, LEKO)..
Srečno!

A lahko katera pove, kje se bi ta MACA dala kupiti, mogoce v lekarni, Sanolaborju…, ali kje?

MACA(lepidium meyenii)

Hvala.

maco lahko naročiš preko spleta iz tujine, pri nas je ni… imam pa jaz en lonček še zapakiran, če želiš.
andtrc, jaz je med jemanjem klomifena ne jemljem, ker eno izključuje drugo – maca ureja hormonsko stanje, klomifen pa se jemlje zato, da se le to spremeni v korist dozorevanja foliklov. lahko pa jo jemljeta oba, menda moškim še posebno dobro dene 🙂

http://www.peruvian-maca.com/products.php?cat=7

Sicer maca ni dobra samo za uravnavanje plodnosti pri ženski, pomaga tudi ženskam v menopavzi in tistim z močnim predmenstrualnim sindromom. Ja, sem bila manj tečna :))) Pa ne vem, mogoče mi je pomagala zanositi 🙂 No, v glavnem, ko sem jo en mesec jemala, sem zanosila in juhu, zdaj jo imamo tu :)))

Kateri izdelek pa je pravi, ker tukaj jih je tolk gor?

A se lahko maca jemlje z Dheo?

Pozdravljeni. Jaz sem maco, sicer v kapsulah kupila v Apoteki Natura v Grosupljem. To je v bistvo prehransko dopolnilo iz kontrolirane biloške predelave. Ena kapsula vsebuje 588 mg praška maca. Maca ima sicer veliko pozitivnih lastnosti, med njimi tudi zdravljenje neplodnosti. Odpravlja tudi kronično utrujenost. Te kapsule, ki sem jih kupila jaz imajo tudi certifikat BIO nach EG – Oko Verdung. Stanejo pa okoli 10 evrov. Jaz sem zelo zadovoljna. Lako pa jih vprašate za dodatne informacije po telefonu 017862570.

ali to skoraj 100% ni maca o kateri je govora na forumu.

Maca ima zelo veliko pozitivnih učinkov. Lepidium Meyenii

aha če je Lepidium Meyenii potem je pa prava 🙂 Se opravičujem. Še nedolgo nazaj je v Sloveniji ni bilo možno dobiti.
Super informacija.

Nevem, to je iz Avstrije, dobila sem jih v Grosuplju par mesecev nazaj. Drugač pa je tuddi slikca od mace gor. Je pa res, da se je ni dalo dobit pri nas. Lp

[/quote]

ali to skoraj 100% ni maca o kateri je govora na forumu.[/quo

Na enbalaži piše, da ena kapsula vsebuje 588 mg praška maca in da je to priporočena dnevna doza.

Na enbalaži piše, da ena kapsula vsebuje 588 mg praška maca in da je to priporočena dnevna doza.[/quote][/quote]

Aly pije se 1500mg mace dnevno.

Hvala Kitty.

Obayifo, prosim javi se mi na email glede Mace.

Obayifo, v drugem postu sem prebrala, da si zalogo že prodala.

New Report

Close