Najdi forum

voda zala harmony

Mojima dveletnikoma dajem že vse poletje vodo Za harmony za pit. Ne pijeta nobenih drugih sokov, samo to in mleko še vedno zjutraj in zvečer. Nekje sem slišala, da je Zala najslabša voda. Kaj mislite ali naj jima jo še vedno dajem, zanima me vaše mnenje.
lp t

Zale kot sta Harmony, Life in še ena, so samo sladkane vode! Malo poglejte nalepko na njih. Kcal imajo toliko kot naravni sadni sokovi. Tudi jaz dam to vodo kdaj pa kdaj otrokom, vem pa, da niso ravno zdrave!

Za Harmony ni voda, ampak osvežilen napitek, ki vsebuje kar nekaj sladkorja. Tako, da jaz pri presedlala na kaj drugega.

Navadni vodi dodaj par kapljic limone, nič sladkorja. Bolj od vsake vode z okusom, ki jo kupiš v trgovini.

lp

In zakaj bi bila zala najslabša voda??
huh,otroci bodo in tudi jedo takšne svinarije,in še podobne,pa starši niti ne vedo kaj je v njih :))
Moj tudi pije takšne vode in???za zobke tudi redno skrbimo

Analize so tako pokazale. Za moj okus in moje pojme en sama pacarija, ki te še vara z nazivom “voda z okusom”. Bistveno bolje je ponuditi sok.

moj otrok pije po navadi mleko ali pa navadno vodo,,včasih kakšno koka kolo,,večinoma pa čez dan za žejo vodo

New Report

Close