Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Je katero bolela glava?

Je katero bolela glava?

Se vedno me zanima, ce je katero bolela glava po ET, preden je izvedela za PLUS, mene boli ze cel dan (6.dan), pa me malo panika…
Ajda

Mene ni bolela glava.

Javi nam lepo novičko s +.

Bata,

Hvala Bata, ampak vseeno bi bila hvalezna kateri, ki bi mi napisala, da je imela glavobol in ji je kljub temu pokazal plus. 🙂
Pocasi mi ze ti znaki nazirajo zivce in to cakanje.

Jaz sem imala 2 dni tak glavobol, da mi bo glavo odprlo. Pa nobene tablete nisem upala vzet. Potem sem dobila M.
Upam da bo pri tebi drugače.

Mene je tudi – ne glede ne rezultat. Sem ugotovila, da po Utrogestanu. Poleg tega sem takoj po vnosu Utrogestana postala še turbo zaspana, da sem morala za 2 uri spat….
Če ni za zdržati, vzami Lekadol in to je to…

Mene je tudi – ne glede ne rezultat. Sem ugotovila, da po Utrogestanu. Poleg tega sem takoj po vnosu Utrogestana postala še turbo zaspana, da sem morala za 2 uri spat….
Če ni za zdržati, vzami Lekadol in to je to…

Mene je tudi – ne glede ne rezultat. Sem ugotovila, da po Utrogestanu. Poleg tega sem takoj po vnosu Utrogestana postala še turbo zaspana, da sem morala za 2 uri spat….
Če ni za zdržati, vzami Lekadol in to je to…

Sem ti odgovorila pod drug naslov, mene je bolela!!

mirno in pogumno Ajda!

lp
škratek

Moram povedati, da se z mano dogajajo cudne reci. Danes (7.dan) me je zjutraj v postelji zagrabil menst.krc, ki je bil tako mocan, da nisem vedela kaj naj naredim od bolecin, nakar sem vstala in sla na wc mislec, da ce bom sla na blato, da bo boljse. Ko sem to opravla, me je oblilo, se mi naredilo temno in samo sikunda je se manjkala, da bi padla v nezavest. Komaj sem se privlekla do postelje (videla nisem nic-bila sem slepa), kjer me je moj polival z vodo, da sem prisla k sebi in tudi krc je pojenjal. Groza, zdaj me je pa ze res vsega tega strah. Je to vse od teh zdravil, injekcij, ali kaj. Takih krcev se v zivljenju nisem imela. Izcedka se zaenkrat nimam, glava pa me se vedno konstantno boli, tako kot vceraj.
Ajda

Pozdravljena Ajda !

Pri meni so vedno prisotni krči in to zelo hudi, potem grem na WC-blato (vedno črno) in po tistem se nehajo.
So pa prisotni vedno ponoči in ne vem zakaj.
Mogoče res od zdravil.

Lp

Zoja

Ajda501, a nebi ti poklicala v lj.ali pa tja kjer si imela postopek in povedala za svoje težave in ti bodo svetovali pa povej,da si padla v nezavest in, da nisi nič videla ne se špilati lp.

Zdaj sem popolnoma ok., kot, da se ni zgodilo nic. Imam vedno zelo nizek pritisk in mogoce mi ga vsak napor ali krc se zbije na minimum, zato mi jemlje zavest. Upam, da bo boljse in da se bo vse koncalo, kot se mora. A ostale nimate nic krcev? Glava me je nehala bolet, prsi pa tudi nimam vec bolecih, no malo na dotik.

Oj,ajda501 sabs je imela krče tako kot pred menzo pa ji je danes test na 12 dan pokazal plusek preberi post pa boš videla lp

O, ko bi bili to podobni krci, jaz jih imam le mogoce trikrat na dan, nic vec. Upanje bom imela se vedno do testa, drugace pac v nov postopek, kaj moremo, ni pa fajn, da mi ze 3-tji postopek ne bi uspel, jaz ne vem zakaj se ravno meni noce ugnezdit.

Ajda501 res je, jaz imam podobne krče od 6. dne naprej. Najbolj pogosti so proti večeru in ponoči, čez dan jih je dosti manj. Res pa je, da sem danes na 12. dan delala test in je bil pozitiven. Nosečka sem, upam le, da ni kaj narobe. Čeprav imajo nekatere punce tudi tako močne krče. Ne se predati.

Ajda501, mene je edino ko sem bila noseča tako bolela glava, da se ne da opisat… tako da kar pogumno naprej, včasih je to lahko tudi dober znak 🙂

Tudi jaz sem jih imela in jih še vedno imam in sem v 7 tednu-to je dober znak.Dogajalo se je kot pred menstruacijo ,le krči so bili močnejši.

Hvala za odgovore, moram poedati, da me je glava bolela samo en dan, od tega dneva dalje pa imam mocne menstrualne krce, najbolj ponoci, pa se obcasno me spika v maternici tako sunkovito, kot bi me nekdo pikal z iglo, toda le na trenutke.Ma, ne vem, v prvih dveh postopkih nisem imela taksnih tezav, mogoce bo tokrat rezultat le drugacen.

New Report

Close