Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija premalo poje

premalo poje

Pozdravljeni!
Imam hčerko staro dobre 3 mesece. Skrbi me, ker očitno premalo poje.
Dojiva se ne več, zato sva na Novolacu. In sicer za njeno starost naj bi pojedla 900ml na dan, poje pa mi okrog 500ml. Pa še to jo morem kar krepko siliti.
Njena porodna teža je bila 3550g in 52cm, sedaj pa ima 6400g in 61cm. Teža naj bi bila ok. Me pa resno skrbi, ker poje občutno premalo. Spije pa tudi 100ml čajčka. Razmišljala sem tud, da bi ji 1x na dan zmešala pol biškotka z mlekom(od millupe in brez jajc in glutena).

Kaj naj naredim? Kaj za 3 mesečnega otročka je po 500ml premalo? Prosim kak nasvet, ker sem že zelo zaskrbljena.

Hvala

Teža deklice je nad povprečjem, skoraj med najtežjimi je. Edino to je merilo p primernosti količine zaužitega mleka. Ker torej napreduje nadpovprečno, so količine primerne. Nikakor nobenih dodatkov, ker se bo samo nepotrebno debelila!

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close