Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost smrt kosi med motoristi

smrt kosi med motoristi

Kaj se zadnje dni dogaja z motoristi, skoraj vsak dan je kateri mrtev. Pa še sploh ni prišla jesen (pesek na cesti, listje,…). Ali jim hitrost in kratkotrajni užitek res pomenita več od življenja. Moje spoštovanje pa vsem normalnim, hvala bogu, jih je vse več. Žal pa je še vedno preveč tistih, ki mislijo, da jim bodo ostali udeleženci omogočili preživetje in se ne zavedajo, da ne tvegajo samo svojega življenja, ampak tudi življenje tistega, ki jim pripelje nasproti. Zdaj me pa motoristi seveda takoj označite za nestrpnega do vas – v večini boste seveda to tisti, ki zahtevate, da smo ostali strpni do vašega norenja na cesti. Meni je tako ali tako vseeno za takšna mnenja. Sam bom poskušal na cesti preživeti, to pomeni, da bom pazil nase in na druge. Žal pa ne morem paziti na norca, ki pripelje skozi nepregledni ovinek 150 na uro, po možnosti po mojem pasu. Pa naj bo to motorist, ali pa avtomobilist. Na koncu je vseeno, saj bom zaradi norca tudi sam nastradal.

Lep pozdrav vsem!

divjaki kot divjaki..najbolje bi bilo zahtevati elektronsko omejitev hitrosti motorjev na 130 na uro in konec (mimogrede-enako kot za avte..)

Sem motorist in se popolnoma strinjam z bojem !

Res je, večina motoristov je takšnih ki pretiravajo v hitrosti, ovinkih. Sem mnenja da med divjo vožnjo sploh ne razmišljajo z svojo glavo kaj počnejo, vsaj v tistem trenutku ne,sploh pa mladiči ki nimajo izkušenj in se nekako hočejo izkazat kaj znajo…..

Je pa res da tudi mene včasih zagrabi da bi se peljal hitreje (seveda do meje, kjer sm še prepričan da bom obladal motocikel), potem se odpravim na kakšno gorsko cesto kjer ni toliko prometa.

Je pa res da nebi bilo slabo če bi imeli kakšno dirkališče v Sloveniji?

Ah, saj sta dva čisto blizu meje, tko da kdor hoče na dirkališče mu ni daleč.

Učinki novega prometnega zakona se že kažejo.

Učinki novega prometnega zakona se že kažejo.[/quote]

Ampak res so smešni, ko po enem mesecu ugotavljajo, da je novi zakon zaslužen za manj smrtnih žrtev (ker je pač lani v tistem mesecu bilo 2 žrtvi manj).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hja to z motoristi je hudič… vedno več nas je tako vedno več smrtnih nesreč. motor je na žalost zelo rizična zadeva pa četudi imaš pamet.. problem ni samo pri motoristih, ampak tudi pri ostalih voznikih, ker ne znajo spremljati prometa :/

upam pa, da je oz. bo hmal vsem KRISTALNO jsno, da zakoni ne zaležejo in ne rešijo ničesar!!!

--------------------------------- carpe diem

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close