Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Moderne frizure- dolgi ali kratki lasje

Default avatar

Postavni likalnik

Ze nekaj casa opazujem kaksne frizure se kaj nosijo in prihajam do ugotovitve da jih je veliko zensk postrizenih na paz.
Jaz imam dogle lase, ampak vedno bolj razmisljam, da bi se postrigla na paz in mogoce samo za odteknek spremenila barvo las.
Na jetra mi gre edino to, da se moras pri paz frizuri navijati na notri - konice. Zato bi si kupila kaksen kvaliteten navijalnik.
Kaj menite?
Default avatar

univerzum

Menim, da ga kupi
Default avatar

muha cc

Pred kratkim je bil paž moden, sedaj ni več 100% in, AMPAK upam, da veš, da je si z urejeno frizuro, ki ustreza tvoji celostni podobi, vedno IN!

Če ti je paž všeč, go for it.
Default avatar

Postavni likalnik

no, ali mi lahko prosim nekdo pove, ali so moja sklepanja pravilna,
da so krajsi lasje bolj moderni kot dolgi. (ze 65 ogledov pa nihce ni odgovoril)

Hvala

LP
Default avatar

muha cc

Ne, tvoja sklepanja niso pravilna. ; )))
Default avatar

Postavni likalnik

Univerzum in muha cc, iskrena hvala za odovore,

LP
Default avatar

muha cc

Kein Problem.
Default avatar

pažovka

[quote Postavni likalnik]no, ali mi lahko prosim nekdo pove, ali so moja sklepanja pravilna,
da so krajsi lasje bolj moderni kot dolgi. (ze 65 ogledov pa nihce ni odgovoril)Hvala
LP[/quote]

Letos je VSE moderno, pravi moj frizer.

... še najbolj tisto, ki ti je všeč in ti paše.
Default avatar

Postavni likalnik

Problem v tem je da imam dolge ravne lase in nobenega volumna. Neka frizerka mi je rekla, da ce bi se malo postrigla npr. na paz, potem bi imela tudi vec volumna.
Po domace povedano sem tudi ze navelicana svoje sedajsnje frizure. Se mi tako zdi kot da me postara.
Kupiti pa bi si morala en figaro ali nekaj drugega za navijanje in ne vem kateri je dober.
LP
Default avatar

ne vem

ČE NIMAŠ VOLUMENA ga tudi s paž frizuro ne boš dobila. Vsakodnevno navijanje na figaro ti uničuje lase.

Vprašaj v f. salonu, menda je en preparat, ki ti naredi volumen za dalj časa - podobno trajni.
Default avatar

lajka lajka

Zdaj bom nekaj ustrelila...

Mene, ki sem nad 44+ , krajši lasje do ramen pomladijo. Imam sicer zelo volumnaste kodraste lase. Če pustim, da so daljši čez ramena me postarajo. Izgledam kot stara hipijevka...

Enako je verjetno z ravnimi lasmi ???
Default avatar

Mamica iz LJ

Če ti bom kaj pomagala. Meni k obrazu dolgi lasje nikakor ne pristojijo. imam kratkih, ampak srednje (ne daljše od brade). Da je nesreča še hujša, imam gladke in ravne + vrtinec. Katastrofa od las, tudi če jih frizerka navije, so naslednje jutro ravni in poležani. Moja rešitev: res se dobi preparat, ki deluje podobno kot trajna - drži ene osem tednov. Jaz sem naročena ravno ta teden. Frizerki rečem, naj me navije na največje navijalke in samo toliko, da se las "obrne", ker ne rabim kodra, temveč volumen. Pa reci za preparat za barvane lase, če si jih barvaš. Fantastika. Ne delajo pa vse frizerke tega (jaz poznam samo ene dve) - druge so mi naložile, da je to isto kot trajna, pa ni. Srečno.
Default avatar

Lady Moon

Ravno letos kratki lasje baje niso več moderni, ampak dolgi in naravni, torej ne zlikani.
Ampak nosi pa tisto, kar ti najbolj paše. Sploh pa, jaz se nisem postrigla na paža takrat, ko ga je imela vsaka druga, nisem hotela biti enaka, kot 2/3 drugih žensk:)
Default avatar

zebrica

No jaz sem se kakšen mesec nazaj postrigla na paža. Prej sem imela dolge (čisto malo čez ramena) čisto ravne, tanke in brez volumna lase. Na kratko se ne morem striči, ker imam zadaj ob vratu grozen vrtinec. Frizerka me je postrigla na kratkega paža zadaj, proti licu so malo daljši in je suuper. Vsi me pohvalijo, sploh zadaj so lasje dobili precej volumna. Pri mojih 38 letih me je ta frizura precej pomladila.
Default avatar

Rinchula

Morda zdajle ni pravi čas za paž, ker ga res imajo vsi.

Če pa si grooooozzzno želiš se ostrož na skuštrani paž. Še posebej če imaš goste lase.
Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna.
Pablo Neruda
Default avatar

tajfun

joj meni je pa ta paž najbolj grozna frizura. in zadnje čase so vse ženske postrižene na paža, to mi je še bolj grozno, da večina ljudi tako sledi tistemu, kar je kao IN. kot ovce. vsak naj nosi tisto, kar mu najbolj paše, ne pa tisto, kar je in.
jaz imam dolge skodrane lase in tako se najbolje počutim in me prav briga, če moja frizura v nekem obdobju ni in
Default avatar

šmrcovca

Jaz pa v jok in na drevo, ker vedno nosim paža in ga zdaj nosijo vsi in sem moderna pa sploh nočem bit ... kt ena ovca
Default avatar

ovčicabee

Jaz pa v jok in na drevo, ker vedno nosim paža in ga zdaj nosijo vsi in sem moderna pa sploh nočem bit ... kt ena ovca
Default avatar

ljubljančanka A

[quote Mamica iz LJ]Če ti bom kaj pomagala. Meni k obrazu dolgi lasje nikakor ne pristojijo. imam kratkih, ampak srednje (ne daljše od brade). Da je nesreča še hujša, imam gladke in ravne + vrtinec. Katastrofa od las, tudi če jih frizerka navije, so naslednje jutro ravni in poležani. Moja rešitev: res se dobi preparat, ki deluje podobno kot trajna - drži ene osem tednov. Jaz sem naročena ravno ta teden. Frizerki rečem, naj me navije na največje navijalke in samo toliko, da se las "obrne", ker ne rabim kodra, temveč volumen. Pa reci za preparat za barvane lase, če si jih barvaš. Fantastika. Ne delajo pa vse frizerke tega (jaz poznam samo ene dve) - druge so mi naložile, da je to isto kot trajna, pa ni. Srečno.[/quote]
Lepo prosim, če mi zaupaš, kam hodiš na volumen. Jaz bi tudi, pa me malo strah. HVALA.
Lp, Amadeja
Default avatar

Medvedek

haaj. Ali lahko katera objavi slike katere so zdaj najbolj IN dolge frizure?
Hvala.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek