Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Zelo močan beli tok

Zelo močan beli tok

Pozdravljeni! Morda se bo marsikateri to vprašanje zdelo čudno, bedno. Ampak vseeno upam, da bom dobila kakšen koristen nasvet. Moj problem je sledeči:

Imam zelo zelo močan beli tok. Naj povem, da s higieno nimam težav, oz. se redno umivam, uporabljam intimno milo. Spolnih odnosov skorajda nimam, oz. jih imam na zelo dolga obdoja premora, ker sem pač samska in tega ne počnem, če nisem v zvezi. In pri spolnih odnosih vedno uporabljam zaščito (kondom), ker se mi tabletk ne splača jemati. Oprostite, ampak takšna pač sem. A vonj in količina toka ostajata. Še poseej me moti pri veliki potrebi, ker je prisoten čisto vedno. Sploh ne vem, je to sploh normalno? S čim bi si še lahko pomagala, da bi uravnala beli tok, da ne bi bil tako močan in da bi se znebila vonja, ki je včasih zelo močan in me izredno moti. Namreč, se ne počutim prijetno, samozavestno in ženstveno.

Hvaležna vam bom za vsak koristen odgovor. Uf, kako mi je bilo to neprijetno napisati, ampak res ne vidim več izhoda. Upam, da ne bo kakšnega nepotrebnega posmehovanja, to je res zadnja stvar, ki bi mi lahko koristila.

Lep pozdrav,
dark_rose

Lep pozdrav, dark_rose

Spoštovani,

svetujem vam obisk pri ginekologu, smrdeč tok lahko kaže tudi na kakšno vnetje.

Lep pozdrav, Katarina

New Report

Close