Najdi forum

Hladilno mazilo

Zanima me katero hladilno mazilo uporabljate za svoje sončke. Mi uporabljamo vso otroško kozmetiko od Nivea baby, samo hladilnega mazila pa nima, ali pa sem ga mogoče spregledala?
Kaj pa ve uporabljate?

Hvala za odgovore in Lp,
T.

Bebi Val- za nas najboljši in nezamenljiv.

Ima mazilo za ritko.
Mi smo uporabljali hladilno mazilo od Makra kozmetike.

Mi čez dan, ko jo večkrat previjamo, uporabljamo hl. mazilo narejeno v lekarni, za čez noč, ko je ne previjamo pa od Bubchen-a, ker je gosto.
Do sedaj (1 leto) še ni imela rdeče ritke.
LP

Mi smo pa uporabljali lumpijevo hladilno mazilo – tudi nikoli rdeče ritke.

Lp

Mi pa nismo uporabljali nobenega mazila. Tudi nikoli rdeče ritke.:)))

Lekarniško – belo hladilno mazilo ali Bebival.

Lekarniško.

Mi pa pri obeh bepanten, če je bila pa kriza(rdeča ritka) pa praško pasto. LP Casalli

Mi že zmeraj uporabljamo Pavlovičevo mast. Zelo dobra krema ampak se je v Sloveniji žal ne dobi.

Ja, Nivea ima hladilno mazilo, ampak je za moje pojme zanič. Je pretrdo in se ful težko razmaže, pa tudi z ritke obrisati ga je prava umetnost.
Jaz sem uporabljala Bübchen in je bil OK, moram pa priznati, da načeloma naš frkolin ni imel problemov z ritko.

Lahko poveste, koliko stane lekarniško mazilo?

Za moje pojme mnogo preveč (sploh glede na količino, ki jo dobiš) – od tisoč tolarjev naprej.

Lekarniško, ki je edino brez dodanih barvil in dišav.

Lekarniško ali Makra kozmetika.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Ribodermin je zame naj naj!!! Uporabljajo ga na Neonatalnem oddelku PK v LJ. Vseeno sem vmes preizkušala druge izdelke, pa sem vedno pristala nazaj 🙂 Pri uporabi R ima hčerkica čudovito ritko, ko začnem eksperimentirat … :((

150 ml stane 1.200 sit.

Uporabljali smo hladilno mazilo Makra kozmetike, Bepanthen mazilo pa le po potrebi.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Lekarniško in Lumpi.

lekarniško ali od makre

New Report

Close