Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina razdražljiv želodec črevesje

razdražljiv želodec črevesje

LEP POZDRAV

Stara sem 29. Imam naslednje probleme. Tri mesece sem jemala Roaccutane. Ko sem jih jemala sem opazila, da me je občasno bolel trebuh, bolj črevesje spodaj levo in desno. Sedaj jih ne jem že 1 teden. Na slepiču sem že bila operirana.Prvi obrok imam ponavadi kosilo ob 3h popold, ker nisem lačna.Ko pa pojem, me rahlo boli bolj rečeno imam razdražljiv želodec in spodnji del črevesja. Občutek imam, da sem napihjena ali otečena v želodcu. Na blato hodim redno vsaki dan in ne kadim. Lani sem že bila pri doktorju, ki mi je predpisal ultop in mi je rekel, da moram večkrat jesti.Včasih me je kar strah jesti, ker imam v želodcu takšen občutek, kot da bi jedla kamne dobesedno sem napihjena po obroku. Velika sem 165 in imam 57 kg. Kaj naj naredim.

HVALA ZA ODGOVOR

Spoštovani!

Težko kaj pametnega svetujem. Mogoče je res “nered” delno kriv za težave. Bolj verejtno pa gre za nervozno črevesje, ki bo neenakomernem dotoku hrane še bolj neredno dekluje. Verejtno občutite drugače čisto običajno krčenje črevesja.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close