Najdi forum

dr. TUL-pohvala

Včeraj sem imela nuhalno pri dr. Tul, ki dela v Dravljah in vsem sporočam, da je enkratna. Vse umirjeno in natančno razloži. Vprašala sva jo lahko karkoli, moj je bil ves čas zraven. Izvid razloži zelo natančno. Pri njej sem bila skoraj pol ure.

Če katera ne ve, kje se naročiti za nuhalno ali za ginekologinjo, jo priporočam. Št. je: 051 321 224 / Ulica. Bratov Babnik 10, LJ.

Meni je delala AC in je bila pravi balzam v primerjavi z veliko ostalimi, s katerimi sem prišla v stik med nosečnostjo v Lj porodnišnici.

Bila je moja sobna zdravnica,pred enim letom,ko sem v Lj. porodnišnici čakala naši dve princeski,ki sta mi obe ležali narobew.Bila je tudi pri mojem porodu in skupaj z prim.Cerarjem sta moj porod izpeljala po naravni poti,kljub temu,da so mi vsi svetovali CR.
Zame je enkratna zdravnica in enkraten človek!

Ste nad njo navdušene tako zelo, ker ste mele dobre rezultate, bi bilo enako, če bi bili rezultati porazni?????

Jaz sem imela NS porazno..dvojčica A je imela tveganje 1:16..vendar se za AC nisva odločila in do konca nisem vedela,kakšnega otroka bom imela,vendar sva bila pripravljena sprejeti tudi drugačno…hvala Bogu je bilo z njo vse ok…tudi v porod sem se epustila zavestno,vedela sem kako velik je riziko in oni tudi niso ničesar prepuščali naključju…vse je bilo v pripravljenosti,če bi bil potreben CR…

Ja, kljub slabemu rezultatu (Sinu je kljub zdravljenju v GK nehal biti srček, v 34 tednu), je odlična zdravnica z pravo mero človečnosti in profesionalnosti.
Kljub temu, da nikjer ne piše da mora, me je prišla pored odhodom iz porodnišnice povprašat kako sem in njen stisk roke in pogled je povedal vse.
Same pohvale!

Meni NS ni delala ona, ampak AC zaradi slabega rezultata NS, tako da sem že v izhodišču bila v slabi koži, živčna in prestrašena – pa se mi je vseeno zdela odlična.

Marmeljada – ko boš enkrat imela za primerjati izkušnjo pregleda pri dr. Šajini in dr. Tul – ti bo takoj vse jasno, da si nad Tulovo lahko navdušen kljub slabim rezultatom in nad Šajino razočaran kljub najboljšim izidom.

Zakaj pa to glede Šajine, lahko razložiš? Meni je opravila en UZ in s emi je zdelo zelo okej …

IzaM – k njej sem hodila vso nosečnost v APN, delala mi je tudi vse UZ (ene 7x), vključno z morfologijo, ki je trajala manj kot 10 minut, povedala ni nič, kaj je z otrokom, razen spola (za katerega je sploh nisem vprašala – mogoče pa ne bi hotla vedet) in na koncu na vprašanje, ali je vse OK, debelo pogledala in zabrusla da zaenkrat verjetno je, ter me napiz…ila, zakaj se še nisem oglasila pri internistki v porodnišnici … ko mi pa do takrat sploh nihče še ni omenil, da bi morala kaj k njej iti.

Vsi ostali UZ so bili podobni ali še krajši, brez komentarjev, enkrat sem prosila če je lahko mož zraven, ker še nikoli ni videl otroka na UZ – pa je opravila zadevo še hitreje in še bolj tiho in mrko, tako da po koncu UZ mož še vedno ni vedel, kako otrok izgleda na UZ.

Pregledi v ambulanti podobni – napotnica za urin, merjenje pritiska in vidimo se čez 14 dni, noter in ven v 5 minutah, vključno z merjenjem pritiska pri sestri. Na ambulanto vedno zamujala po 2-3 ure – počakala je, da so se zbrale vse pacientke, ki so bile tisti dan naročene (od tistih, ki so imele termin ob 8h, do tistih, ki so imele termin ob 11h) in šele potem začela ordinirati – pacientke s terminom ob 8h so jo ponavadi čakale do 10h-11h. Ne glede na to, s(m) bile vse ferik do 12.30.

Ne glede na to, da sem k njej hodila ves čas nosečnosti in sem bila malo kritična za rojevanje, me med porodom niti pogledat ni prišla, čeprav je bila tisti dan na razporedu v porodniškem bloku in je vedla, da sem tam, ker me je sama poslala rodit. (še hvala bogu, ker sem potem imela eno tako suuuuper zdravnico, tako da sem ji samo hvaležna za to)

No, sama nisem občutljiva in me tisto pootročeno kazanje “pikice” in “sončka” na UZ in podobne osladnosti (kot to počne npr. Strahova) zelo motijo, tako da se pretirano sekirala nisem zaradi njenega hladnega in na trenutke nečloveškega odnosa – ker je odtehtalo to, da se mi je zdelo, da ve, kaj dela in da ji je po strokovni plati za zaupat. Poleg tega imam tudi sama medicinsko izobrazbo, tako da sem si lahko vse izvide, UZ-je in dogajanja interpretirala sama, ker ona ni nič povedala. Za tiste nosečnice, ki pa pričakujejo nek topel človeški stik in stalne razlage, to je rokica, to je nogica in podobno, pa ona definitivno ni.

P.S. U, sem se razpisala.

Zanimivo. Verjamem, da je tvoja izkušnja taka. Mene je pregledala samo enkrat, ker je podala drugo mnenje, saj sem bila hospitalizirana. Tisti UZ je bil čisto korekten in bila je celo prijazna, je pa res, da kaj dosti ni komunicirala z mano, ampak glede na to, da sem imela zaplete, sem itak že vse vedela, zato od nje kakšnih posebnih informacij niti nisem potrebovala.

Balonček za katero si to pisala? Dr. Tul ali Šajino?
Jaz sem se ravnokar hotela naročit k dr. Pušenjaku na morfologijo, pa ima že vse zasedeno in so me naročili k dr. Tulovi. Sem bila kar malo skeptična, dokler nisem prebrala vaših sporočil. Zdaj pa sem kar pomirjena.

Hvala;)

moje izkušnje: Tul – odlična, Šajina – sitna

Aha. Potem sem prav razumela.

Hvala:)

New Report

Close