Najdi forum

kako naj ga osvojim

torej spoznala sem enega tipa- je kolega od moje zelo dobre prijateljice. takoj me je očaral-zanimajo ga enake stvari kot mene, je zgovoren, prijazen in kar tudi ni zanemarljivo ful dobro zgleda. zdaj že dva dni razmišljam samo o njem (prijateljici sem povedala) in ne vem kaj naj naredim-kako naj ga osvojim. stara sem 25 let, on pa tudi. tolikokrat sem že bila razočarana na ljubezensekm področju, da me je zelo strah, da bom spet, po drugi strani pa me je očaral kot še noben. svetujte

Postani njegova (najboljša) prijateljica, veliko govorita … o vsem. Če imata skupne interese ne bo težko. Hitro ti bo jasno, če tudi on do tebe goji podobna čustva … in potem samo počasi (ali pa hitro) naprej. :)) Pa vso srečo. ;))

Ma nevem no, jaz sem kar direktno potezo nardila pa je bilo takoj jasno ali je JA ali NE! Pa sem opravila…

Sicer pa naj ti prijatečjica pomaga ne, saj ga menda ona bolje pozna kot mi tukaj ane.

to mi je vse jasno 🙂 samo ne vem kako prit do tega da se bova čim prej srečala spet. naj čakam na naključje ali akj drugega

Ko ga naslednjič vidiš, ga vprašaj, če bi ga zanimala kakšna skupna kava, morda kino, gledališče, pač kar veš, da bi obema sedlo.

Simpl ko pasulj. Rabiš pa malce poguma, to je res. Pa saj nimaš kaj za izgubit.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Aja, ja, tukaj pa ti bo frendica prav prišla. Bosta že zrihtale tako, da se boste srečali, po naključju seveda. Upam, da ji lahko zaupaš, tej frendici.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Če nimaš dvajset kg preveč in ni on srečno poročen s tremi otroci, ne bi smelo biti težav.

kako se vam zdi, če bi ga povabila na kavo preko interneta? sicer vem da se bova videla v sredo na eni žurki. kaj naj počakam do takrat? samo sem tako neučakana.

elaine oba sva samska, vendar me je res strah zaradi prešnjih razočaranj s strani drugih tipov

:)))) Ne vem no, to je tvoja odločitev. Jaz bi ga raje povabila osebno, ti pa seveda po svoji pameti.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Če za vsakim tako izgubiš glavo še preden se kaj zgodi z njegove strani, me sploh ne čudi če si vedno razočarana.

Ti kar lepo do srede počakaj, pa ga tam preseneti v fantastični opravi in z bleščečim nasmehom … :))) Mrbit bo pa tut on neučakan in te bo poiskal že prej. ;))) :))) Pusti se presenetit. :))

Madona … sem že pozabila kako so fejst teli občutki zaljubljenosti, ko ne veš al bo … al ne bo … al ga boš vidla … al se ti bo nasmehnu. :)))) Ti kar mal zavidam. ;)) :)))

Pri meni se je vedno obneslo tisto pravilo o zadržanosti. Tip ne sme vedet, da se teb čist meša. Vedno moraš biti malce nedostopna! V nobenem primeru mu ne telefonari in se ne obešaj na njegov mail, ker te bo skenslou. Počakaj, da ti da namig, da je zainteresiran.
Sedaj lepo počakaj na sredo, uredi misli, v sredo pa se spedenaj u nulo. Ampak da ne boš prišla kot kakšna kura! Bodi seksy ampak ne cenena, predvsem pa v cunjah in make up-u v katerih se boš dobro počutila in ne kakšnih v katerih ti bo nerodno, ker se bo to takoj videlo. Ne sili vanj z debatami o stvareh za katere le misliš, da ga zanimajo (se takoj opazi), pač pa premlevaj o stvareh, ki so vama skupne. Ponavadi potem steče debata in če si mu všeč, bo že sam dal znak. Pa glej da se ga ne napiješ, ker boš izpadla trola (takrat potem vsak pove preveč ali pa se pokaže v nepravi luči)!!! Tisto za pogum velja, ampak ne več kot to. Poleg tega moraš vedeti, da če je fant resen, ga zagotovo ne zanimajo punce, ki se na vseh zabavah nalivajo!
Pa še to, če si mu bila všeč že pri prvem stiku, te zagotovo ni pozabil, zato ga ne klicari, naj tudi njega malce grize, razen če sta bila tako zmenjena!
Srečno, pa poročaj!

saj so fajn občutki, samo sem tako neučakana bi rada vse zdaj 🙂 se moram kar sama sebe opominjat da ne smem biti nestrpna

Počasi se daleč pride. Nasvet Hanebanane je odličen.

Sama naredi naključje kje se bosta srečala.Zasleduj ga in pač tko ga kao po naključju srečaš,pol se pa pogovarjej pa flirtej z njim.

Edini dober in zelo učinkovit nasvet. Bo še marsikomu prišel prav!

Edini dober in zelo učinkovit nasvet. Bo še marsikomu prišel prav![/quote]

Ja normalno da edini. Premalo žensk-punc se poslužuje teh manevrov. Tiste ki se slinijo okol dedcov, so navadne plehke babnice.

samo en problem ima ta edini dober in zelo ucinkovit nasvet: da so danasnji fantje, recimo temu sramezljivi (ceprav bi raje rekla navadne reve) in ce jim pupa ne jasno nakaze, da je za stvar, dajo rep med noge in ne poskusajo vec. aja, se pa na sreco vedno najdejo izjeme 😉

imam en problem ..zaljubljena sem v fanta z 9 razredna .. in veliko krat me gleda ko pa pogledam njega pa pogleda stran očitno ga zanimam .. in radam bi ga nekako osvojila imate kak nasvet hodim pa v 8 razred .. !

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close