Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja moderni rojstni dnevi-atlantis….

moderni rojstni dnevi-atlantis….

moj sin je bil ze 3 x povabljen na rojstni dan v atlanstis-star je 6 let, zdaj pa ga on praznuje pa joka in cvili ker ga hoče tudi v atlantisu.

Meni so te zabave čisto mimo, poleg tega da staneje fullllll 13,5 evra na osebo za 3 ure. Zdaj pa računajte, povabil bi jih 12 in hallllloooo?
Res očitno bom morala stati za svojem in kako drugače organizirati rojstni dan, pa če bo jokal 3 dni skupaj. 162 evrov za 3 ure. ma ej res je da nimam majhne plače pa vseeno to se mi zdi tako čisto mimo da ni res.

kako se ubraniti vsem tem modnim muham in temu on lahko jaz ne, on ima jaz nimam…………

uh starševstvo je res težak poklic.
hvala za vaša mnenja

Skromni ljudje so boljši ljudje.

Le snobi praznujejo v Atlantisu.

ali pa mogoče tisti k nimajo doma prostora!!!????
ali pa da otroci radi plavajo – kje je šele snobizem za 160€

no ;;-)))

Povej, da preprosto nimate dovolj denarja. Že moja 3-letnica to razume.

Daj mu izbiro: ali povabi 3 prijatelje v Atlantis ali pa 12 domov. Pa naj se sam odloči. Ker to stane enako in samo toliko denarja imaš.

Ne razumem, zakaj je mnogim staršem tako težko reči otroku, da za nekaj pač nimate denarja (tudi če ga dejansko imate).

Jaz moji hčeri že v ZOO rečem, da si lahko izbere samo eno stvar (trampolin,vlak ali konja), ker nimam denarja za vse. Pa čisto lepo razume in sprejme.

Pa kakšna slika in razlaga o otrocih v Afriki, Aziji, ki še za hrano nimajo, tudi ne bi škodila. Malo pobrskaj po internetnih straneh Unicefa …

Zakaj je treba zmerjati ljudi s snobi, če otroci praznujejo v Atlantisu?

to niso mloderni rojstni dnevi, to so le najlažji koraki za delat zurke, peljes otroke tja in rečeš čao in si frej!

Najboljše zabave so itak vedno doma..seveda pa to stane in gre čas tako za organzacijo, ideje in vse ostalo. Mi smo za domace zurke in vidim, da je to res tisto pravo, seveda če je vse organizirano, ne da jih zmeces v eno sobo, das tv, racunalnik in sok in pizo in čao…le kdo se ne bo dolgočasil pri vsem tem.

jaz našim lepo povem, da se mi to zdi predrago (tudi 50x če je treba). Tako kot je zgoraj ena predlagala, 5 v Atlantis ali 12 v telovadnico, pa naj se odloči.

Že res, samo moraš met prostor…
Mi ga imamo še zase komaj dovolj, kaj šele, da povabimo kup mulčkov. Že če bi samo trije prišli bi bili pošteno v zagati…
So pa tudi cenejše variante kot Atlantis, tako da se da zrihtat praznovanje tudi zunaj pa se imajo otroci ravno tako prima.

Sicer je otrokom super, ko gredo na takšen RD, ampak nam staršem, ki jih moramo sredi nedeljskega dneva, npr. od 13. do 15. ure, tudi po 30 km daleč peljat tja in potem čakat, je pa malo mimo, vsaj meni. Mož sploh noče več slišati, da bi našo še kam peljali na take vrste RD in pravi, da do naslednjič RD naredil na Kredarici, pa naj pridejo:))

New Report

Close