Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Za tiste ki jemljete antidepresive in pomirjevala.

Za tiste ki jemljete antidepresive in pomirjevala.

Po kolikšnem času so vam začeli delovati antidepresivi? Ali ste iemli prej od njih stranske učinke in kakšne? In ali so vas pomirjevala pomirila ali uspavala? Meni se zdi da me niti ne pomirijo tako ampak me samo uspavajo. Jaz pa nočem postati zaspana, ampak samo pomirjena. Zdaj sem vzela pol pomirjevala pa sem postala zaspana in ne pomirjena. Ali pa se mi samo tako zdi. Kkašna pomirjevala ste jemali, koliko na dan in koliko mgramska.

Hej!

Nekaj let nazaj mi je osebna zdravnica predpisala ASENTRA tabletke. Pa sem se odločila, da jih ne bom jemala.
Zdravnica je rekla, da bom njihov optimalni učinek začutila šele po mesecu jemanja.

Posvetuj se z zdravnikom glede te zaspanosti. pa mu povej, da nočeš biti zaspana in naj ti predpiše druge antidepresive.

jaz jemljem Cipralex. Trajao je 1 mesec, da sem čutila prve učinke in se počutila pomirjeno. jemala sem jih 1 leto in od takrat dalje nimam težav.

Z vmesnimi presledki jemljem Zoloft že nekaj let. Da se je opazil učinek je trajalo približno 2 meseca. V začetku so bili kar hudi stranski učinki. Bila sem pozabljiva, raztresena, tiščalo me je v glavi, imela sem zamegljen vid, bila sem zaspana, utrujena, zmanjšana želja po spolnosti). sčasoma ti stranski učinki nekako izginejo.

New Report

Close