Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Potenje pred spanjem

Potenje pred spanjem

Pozdravljeni!
Na iskalniku ne najdem odgovora na moj problemček, zato se obračam na vas.
Sinček, ki bo maja dopolnil dve leti, se močno poti, vendar samo pred spanjem. Je zdrav in živahen otrok. Kadar je aktiven, se ne poti.
Ko pa pride čas za uspavanje in se umiri, pa je tako moker, da moram zamenjati zgornji del pižamice. Prav tako ima mokre laske, kot da bi se ravnokar stuširal. Ritual pred spanjem je umirjen: večerja, tuširanje, oblačenje, branje in uspavanje na rokah.
Večkrat sem se že potolažila ob vaših odgovorih, res ste enkratni.
Hvala!

Pozdravljeni, Simona,
morda poskusite, da otroka ne bi uspavali na rokah. Otroci se v naročju res spotijo. Poskusite tako, da je uspavanje v posteljici, bodite seveda z njim in se ga dotikajte, ne pa v naročju.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Dober večer!
Tudi sama sem že razmišljala o drugačnem načinu uspavanja. Vem, da bo težko, saj smo ga kar grdo razvadili.
Sem pa potolažena, da niste posumili na kaj drugega.
Še enkrat hvala za ekspresen odgovor!

Pozdravljeni,

kaj če se poti kljub temu, a sam zaspi v svoji postelji, oziroma se poti tudi ko že spi (samo glava in vrat)?

Hvala in lep dan.

Pozdravljeni,

kaj če se poti kljub temu, da sam zaspi v svoji postelji, oziroma se poti tudi, ko že spi (samo glava in vrat)?

Hvala in lep dan.

Pozdravljeni, smucka,
preglejte pogoje: če je v področju glavice preveč zatohlo, brez zraka, če je preveč oblečen in /ali pokrit, če gre spat takoj po dojenju (se kar spotijo). Če je drugače zdrav otrok, potem verjetno ni kakšnega bolezenskega vzroka.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close