Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja plavanje z dojenčki in menstruacija

plavanje z dojenčki in menstruacija

Vse tiste, ki ste hodile na plavanje z svojimi otročki. Ste takrat, ko ste imele menstruacijo, plavanje izpustile ali ste morda uporabile tampon?

Nič od tega.Takrat je šel v vodo z našim malčkom očka.Jaz pa sem bila zunaj ob bazenu.

Lp

Res ni primerno, da greš v vodo z menstruacijo, naj gre mož ali pa plavanje prestavi, saj se da. Ni fer do drugih dojenčkov, niti do tvojega. Tudi pri meni je šel v bazen mož in mali je prav užival.

Jaz z M ne grem nikoli v bazen, vcasih pa v morje – pa se to bolj proti koncu M, ce glih ne morem vec zdrzat. Ni zdravo niti za zenske – vecja moznost okuzbe zaradi odprtega maternicnega vratu – v bazenu pa se mi zdi nehigienicno – zaradi drugih kopalcev. Med dojencke pa sploh ne!

Jst tudi ne grem z M nikoli v bazen ali morje, kr mi ni! Sicer bi pa tudi okužila vodo in to ni zdravo za druge!

Lep pozdrav!

dobijo se posebni, “plavalni” tamponi, ki imajo na spodnji strani nekakšno zaščito, da voda ne prepušča (saj tudi sicer ne, ampak tu pa niti šanse nima) in niti bakterije ne morejo blizu.

če imaš tampon, res ne moreš okužiti vode, lepo vas prosim!

na teh plavalnih tamponih piše v navodilih, dfa niso primerni v času menstruacije

New Report

Close