Najdi forum

Kaj je sploh ljubezen? Zdi se mi, da ni tisto, kar jaz mislim, da je.

Kaj je zame ljubezen…
imeti čas in ga deliti,
biti brez vsega in si upati prositi za pomoč,
prejemati in dajati,
zaupati in biti vreden zaupanja,
spoštljiv odnos do sebe, do tebe, do vseh,
govoriti in molčati…

P.S.:Kaj pa pomeni tvoje ime?

ljubezen hm..če misliš romatično nevem in če sem odkrita me niti ne zanima..

drugače je pa ljubezen zame do mojega otroka,sorodnikov,prijateljev,konec koncev do samega sebe..do vsakega dne,ki nam je podarjen v tej đungli od sveta.

Piše na embalaži za sladko-kislo juho.

Ljubezen je naklonjenost, predanost, brezpogojnost.
Pa VELIKO spoštovanja.
Če slednjega ni, pa itak nič ni.
Romantika – ma koga še briga romantika. Ponavadi se ta bolj klavrno konča.

p.s.: Teotima – mal bo treba nemško-slovenski slovar v roko vzet.

Ljubezen se začne, ko čutiš, da si z nekom pripadata, da enako razmišljata, ko te ne motijo njegove napake, ko pogrešaš njegovo bližino, pogovor z njim, njegov pogled, skratka ko je zate popoln.
Ko nekoga ljubiš ti zadostuje, te pomiri že, ko je v tvoji bližini, ko te pokliče po telefonu in pri tem ne misliš samo na to, da se bosta fizično dotikala.

Ljubezen se dogaja v duši, je predanost, je toplina, je bližina, je spoštovanje, je prilagajanje in je tudi romantika.

Ljubezen je potrebno negovati in nikakor ne obstaja samo v filmih, samo prave osebe se morajo najti. To je zagotovo.

Ma, ne sam slovar tud pravopis; je dober vedet odkod izhaja ime, ker je očitna razlika med napisom na embalaži za sladko-kislo juho in kakšnim nemškim učbenikom. Po nemško se “suss” piše kot “süβ” ali pa vsaj “süss”. Tko da mi je beseda suss-sauer zvenela preveč eksotično za nemščino. Je pa nekaj posebnega, fajn.

Ljubezen je nekaj kar povzroča največ gorja in bolečin

New Report

Close