Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Posvojitev otroka in rejništvo seminarska naloga za maturo na temo rejništva v RS

seminarska naloga za maturo na temo rejništva v RS

Pozdravljeni,

sem dijakinja 4. letnika in letos opravljam poklicno maturo in sem si izbrala temo rejništvo v RS, zato bi Vas prosila če bi lahko delili z menoj izkušnje ter poglede na to dejavnost. Tako rejnice, rejnike in rejence oz. rejenke prosim, za kakršnokoli mnenje oz. izkušnje saj se mi zdi da z vsem skupaj nisem še dovolj seznanjena. Prav tako bi prosila za kakršnokoli priporočeno literaturo, ki bi mi koristila.

Najlepša hvala vnaprej!

Kaj vas pa zanima? Rejništvo je zelo širok pojem. Kaj želite slišati? Priporočila pa bi vam forum Združenja MOČ, kjer se govori samo o rejništvu, lahko pa začnete tudi z knjigo g. Vide Berglez,…

phoenix če bi se začetek predstavila bi bilo veliko lepše in lažje bi ti kdo pomagal.

Pozdravljeni, oprostite za zamujen odgovor. Najprej hvala za pomoč, ter naj povem da se zavedam da je rejništvo zelo obširen pojem. Torej naj se popravim. Želimi izvedeti čim več informacij o ekonomskem vidiku rejništva, naprimer:
– financiranje rejništva po doseženem 18.letu rejenca oz. rejenke
– ali država dovolj dobro financira rejniško dejavnost in ali bi morali rejniki biti bolje plačani za izvajanje svoje dejavnosti in ali bi morala država več sredstev nameniti za financiranje posameznega rejenca oz. rejenke.
– in seveda še ostalo kar bi lahko bilo povezano z ekonomskega vidika.

Hvala vnaprej in oprostite za anonimnost, če bi pa radi z menoj osebno komunicirali imate moj e-mail, na katerega me lahko kontaktirate.

Lep pozdrav

Kje je vaš email?

v profilu ga ima:
[email protected]

Preberi si ko posvojitev postane alternativa na tem forumu,tam je zgodba dolgoletne rejenke…

Vprašalnik lahko pošljete tudi na elektronski naslov Združenja MOČ, kjer vam bomo pomagali pridobivati odgovore.

New Report

Close