Najdi forum

Danes je obletnica. Četrto leto je od kar te ni, mami. A meni se zdi, da je kot včeraj, danes…Imam občutek, da sem te včeraj držala za roko in jokala in ti povedala vse tisto, saj veš kaj, upam.Ti pa si odšla. Si me čakala? Vem, da si me, saj si se takrat umirila, ko si zaslišala moj glas in čutila moj dotik. To, da sem bila s teboj mi pomeni vse, da nisi umrla sama tam v tisti beli, brezosebni sobi.
Da z leti manj boli? Ne, le navadiš se.

Pogrešam te, veš, mami.

tvoja hči

Draga mami.
December je k sreči za mano. Šest let je odkar te ni. Ne mine dan, ko ne mislim nate. Žal mi je za vse kar nisem naredila zate.Veš, še zdaj, ko česa ne vem pomislim” Daj pokliči mami!” A kam?? Da z leti manj boli. Ne verjamem. Je pa res, da s svojo bolečino ostajam sama. Raje nikomur ne rečem nič, če pa že hočem, sem pa spet čudna. Ja, tudi tako čudni smo ljudje, kot jaz in še mnogo vas, ki ste ostali brez svojih.
Misli mi kar begajo in solz spet ni. Boli.

Mami, upam, da sta s tvojim sinom in mojim bratom skupaj .

Draga 44!
Pred dobrimi 7.tedni sem izgubila mojo zlato mami in ker so to bili prvi prazniki brez nje, je bila bolečina še kako huda! Ampak smo šli skozi, kot bi po domače rekli,…rana še vedno zelo krvavi, kak dan se celo poglobi namest da bi se zmanjšala,ampak me tolaži misel, da tam kjer je ji je lepo…da je brez bolečin, ki so bile res peklenske!!
imam pa srečo, da se in s sestro in bratom, ter mojima otrokoma veliko pogovarjamo o njej, takrat ponavdi potečejo solze in nam je nekoliko lažje! Pogrešamo pa jo vsi zeloo….
Meni pomaga tudi pisanje.Imam en zvezek in v njega JI napišem kaj, potarnam, ….al pa samo da jo pogrešam…pomaga!
Poskusi! lahko boš se lažje spopadala z bolečino…
Topel objem iz srca ! Nataša-Daal

Pred štirimi tedni je odšla moja mami.
pogrešam te preveč. 🙁

BOG JE ONA, EDINA, MAMA….

New Report

Close