Najdi forum

Nova manualna medicina

Spoštovani!

Opažam, da se na raznih internetnih forumih (npr. na http://www.lunin.net)
oglašajo ljudje, ki imajo negativne
izkušnje (hudo poslabšanje stanja)
pri zdravljenju z novo manualno medicino,
ki naj bi bila “mehka” in nenevarna.

Zato me zanima, če v Rusiji sploh obstaja
uradna specializacija nove manualne medicine?

Lep pozdrav!

Rok

Težko verjamem, da bi po terapiji dr. Borisova prišlo do komplikacij, saj imam o njem s strani pacientov le pozitivne reference. Na raznih anonimnih forumih se forumi dostikrat izkoriščajo za blatenje s strani konkurence in lahko gre za to tudi v tem primeru. Sam tega nikdar ne počnem, saj sem prepričan, da lahko dokažeš, da si boljši od nekoga, le s svojim delom in ne blatenjem dela konkurence.
Če se že imenuje zdravnika z imenom in priimkom, bi bilo po moji oceni dobro, da se tudi stranka predstavi tako in na ta način omogoči zdravniku odgovor. Manualna medicina s svojimi mehkimi tehnikami (v nasprotju s kiropraktiko) omgoča prilagoditev terapije vsakemu pacientu, res pa je, da včasih pride do kratkotrajne reakcije po terapiji, kar je normalno, saj morate razumeti,da samo z “božanjem”, kar bi bilo sicer za nas lažje, ne moremo priti do rezultata, čeprav bi si to še ne vem kako želeli.
Specializacija nova manualna medicina v Rusiji ne obstoja. Tako je samo dr. Borisov poimenoval svoje terapije, ki poleg mehkih tehnik manualne medicine vključujejo nekatere druge tehnike. Več o tem si lahko preberete na njegovi spletni strani ali direktno postavite vprašanje na tej strani, kjer je tudi forum.

Lep pozdrav,

Spoštovani

Hvala lepa za vaš odgovor. Ker forum na strani g. Borisova
ne deluje, sem prejšnje vprašanje zastavil kar vam.

Lep pozdrav,

Rok

New Report

Close