Najdi forum

pozabila osvajati

Ločena sem 3 leta. Časa za resnejšo ali pa manj resnejšo zvezo ni bilo (veliko delam v ženskem kolektivu). Lansko leto sem se odločila, da nadaljujem študij. Pri tem predmetu imamo skupne seminarske naloge in naneslo je, da sem v skupini s 4 luštnimi moškimi. Eden od njih mi je še posebej všeč. Zadnjič smo se dobili, da smo predebatirali zadeve, in na koncu sva ostala samo jaz in on. Všeč mi je, ampak ne znam to pokazati. Zdi se mi, da se vsako toliko res globoko spogledava, da mi gredo kar mravljinci čez telo. Kljub temu, da sva ostala sama, nisem pokazala, da bi želela kaj več, kljub temu, da sem si želela biti z njim. Ugotovila sem, da sploh ne znam več flirtati, osvajati.
Stara 34 let. Pred letom ločila. Prej s partnerjem 9 let.

Razlaga: ločeno živim 3 leta, papirno ločena eno leto.

🙂 Isti problem.

http://med.over.net/forum5/read.php?197,4260543,4260543#msg-4260543

Sem prebrala, vendar bi rada kakšen konkretnejši primer. Kako naj mu pokažem, da mi je všeč? Naj ga samo gledam? Kaj naj rečem? Naj se ga slučajno dotaknem? Zdi se mi ,da bi vse delovalo plastično. MOgoče se bomo po izpitu “napili”, pa bo lažje .-)))))))))))))))

Eh, povabi ga na kavo. Pa res ni problem al kako? Več kot ne ti ne more reči.

reči mu, da ti je všeč. hujše od tega da te neumno pogleda se ti ne more zgodit. 🙂 lahko pa glumiš trnjulčico ali polarnega medveda. .)


Kaj pa če on trenutno še ne gleda tako na njo in se samo kot prijatelj dobro počuti v njeni družbi? Potem ga lahko kvečjemu spravi v neroden položaj in bo še prijateljstva konec. Po moje je bolje, da se pusti času čas in se počaka, da on malo bolj nedvoumno pokaže, da mu je všeč…

ati: če ti je nekdo všeč, ti je takoj, če ti ni, potem pa …pa saj nismo več v srednji šoli. zdaj pa menda že vemo, kdaj je kemija in kdaj je ni.

🙂 no ja, ravno srednješolci se zaljubljajo na prvi pogled, mi ki smo pa malo starejši, pa se zaljubimo v človeka, ne pa v lupino… vsaj bilo bi naj tako, drugače itak ni šanse, da se zaljubiš kadarkoli v pravega.

ati: ah, sem hotla rečt, da se sploh ne “zaljubljamo”. kemija zame ni zaljubljenost ,pač pa fizična privlačnost. 🙂

Globoko spogledovanje – a ni to že osvajanje?:-)

Če si dovolj senzibilna, verjetno čutiš ali gre energija čez oba.
Kar pusti, nič ne delaj posebnega na to temo, te stvari se vedno odvijejo same od sebe, če je dovolj ognja.

New Report

Close