Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja popravilo avtomobila po prometni nesreči

popravilo avtomobila po prometni nesreči

Prosim povejte mi ali lahko dam popravit avto, ki je bil poškodovan v prometni nesreči. Avto je kasko zavarovan. Pred tremi teni sem imela prometno nesreči, vendar so mi na zavarovalnici rekli, da moram čakati policijski zapisnik in šele nato dat avto v popravilo.

Predvidevam,da niste bili krivi nesreče.V tem primeru lahko popravite avto iz kasko zavarovanja takoj,ravnotako če ste bili krivi nesreče.
Napišite,kaj so vam odgovorili na zavarovalnici!
Lep dan, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Počakati zapisnik in da se to ureja ko bo zapisnik. O tem me bojo obvestili. Zavarovalnica Triglav
Nisem povzročitelj!

V kolikor niste bili vi krivi, jih gnjavite da bodo malo hitreje rešili in ga dajte popravit, ker je brezveze da izgubljate bonus na kasku in plačujete franšizo.

LP
Mateja

Napisite,kje je kasko zavarovan vas avto.Sicer pa to sploh ni pomembno.Vaš avto popravite iz kaska,in četudi plačate odbitno franšizo ne boste izgubili bonusa,pa tudi odbitno franšizo dobite nazaj.
Če bi čakali na postopek rešitve škode iz avtomobilske odgovornosti bi res potrebovali toliko časa.
Tako pa avto raje popravite iz kasko zavarovanja,pa tudi če plačate odb.fran. dobite to povrnjeno.Neprimerno hitreje boste avto lahko zopet uporabljali.
Bo šlo?
Lepo vas pozdravljam, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Hvala vsem. Odločila sem se, da uveljavljam kasko. Na verovškovi so bili res zelo prijazni in še enkrat najlepša hvala vsem, ki ste mi svetovali.

New Report

Close