Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Pohvala in zahvala LJ porodnišnici

Pohvala in zahvala LJ porodnišnici

Na tem mestu bi se rada še enkrat zahvalila za vso prijaznost, ki sem jo bila deležna pred štirimi tedni, ko sem rodila pri njih. Najprej sprejeta na oddelek E, po par dnevih pa na A, ker sem rodila s carskim rezom. Osebje je res krasno, se trudijo, da ustrežejo takorekoč v minuti, kljub preobremenjenosti, zelo so mi pomagali tudi pri težavah s pristavljanjem moje deklice, žal je bilo v porodnišnici neuspešno, sem pa vsaj obdržala mleko in po dveh dnevih doma tudi malo prvič uspešno podojila.
Zahvala tudi dr. Kavšku, naj povem, da me je sprejel za zunanji obrat po koncu nočnega dežurstva, bi lahko samo spokal domov, pa se je kljub temu potrudil.
Ko sem pred leti rodila v tej porosnišnici, sem iz porodne sobe odnesla zelo slabe spomine, zato sem še toliko bolj vesela, da je bilo tokrat povsem drugače.
Lep pozdrav!

Kako zelo sem vesela da na redke čase na forumih preberem kakšno pohvalo na račun zdravstva!!
Ko se kdo pritožuje ima takoj 100 somišljenikov pri pohvalah pa se zelo skopari-res žalostno,saj naredijo zares vrliko dobrega.
Draga pupa100
tebi in tvoji deklici želim veliko zdravja in vso srečo tega sveta.
LP

SE STRINJAM ! RES SUPER ODDELEK.PRIJAZNI,STROKOVNI,VSE ŠTIMA.TAKO NAPREJ.

New Report

Close