Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Viroza ali kaj drugega?

Viroza ali kaj drugega?

Pozdravljeni,

zanima me ali so na pohodu spet kake čudne viroze?

Vse se je začelo s kihanjem, malo izcedka iz nosu in pekočim grlom. Zdaj se pa že dva dni počutim kot da me je tank povozil. 🙂 Vratne bezgavke imam otečene, boli me grlo, predvsem pri požiranju, zelo sem utrujena, vsake toliko časa imam tudi vrtoglavice, bolijo me sklepi, križ, pritisk v ušesih, suho pokašljujem in pljuvam zelenčke, vročine pa nimam. Pravzaprav redko dobim vročino.

Dojim in upam, da mala ne bo vsega pobrala od mene. Je pa že tudi začela kihati, smrka in pokašljuje, pa malo hripav glas ima. Tudi ona nima vročine.

Nalezle smo se pa zgleda od starejše hčere, ki je tudi hripava in kašlja, pljuva tudi bolj zelenčke, pa smrka. Pravi, da je grlo ne boli, ima pa belo obložen jezik. Počuti se kar v redu.

K zdravniku nismo šli, saj nobena nima vročine. Je to kaka viroza in s čim naj si poleg čajev, pastil in vitaminov, še pomagamo? Koliko časa ponavadi trajajo te viroze?

(Ta mlajša bi morala biti 13.6. cepljena in upam, da bo takrat ta bolezen že mimo.)

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

B.

------------------------------------------------------------------------------------------------ Tudi če si na pravi poti, te bodo povozili, če boš le sedel na njej.

Spoštovani!

Zartadi tako “uspešnega” prenašanja gre najbrž res za virusno okužbo. Tale nihanja v temperaturah in dodaten stres z telo so idealni pogoji za širjenje virusnih okužb. Tudi sam sem čisto na psu, kar je poleg vsega eden dodtnih razlogov, da ne uspem odgovarjati. Dodatno me namreč izjemno pečejo oči.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close