Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Knjiga avtogeni trening – sprostitev v stiski

Knjiga avtogeni trening – sprostitev v stiski

Za 4 EUR prodam knjigo Avtogeni trening – sprostitev v stiski, dr. Hans Liederman, prevedeno v slovenščino, 175 strani, format A3, oblika skripte.

Pot k sprostitvi, boljšemu zdravju in večji storilnosti.

prosim za knjigo avtogeni trening. Lp.

Pozdravljeni!

Prosimo za naročilo 1 kom knjige AVTOGENI TRENING, avtor LIEDERMAN H.

Zastonj vam skopiram poučno knjigo Pljusk pohval od Kena Blancharda. Ali tudi Jonatan Livingston Galeba od Richarda Bacha. Za poskušino ju dobite tudi v knjižnicah, zastonj, ko ste plačali letno članarino. Pljusk pohval najdete tudi na internetu, manjši odlomek, ki je bil odobren s strani avtorja.

p.s. AT je potrebno izvajati pravilno, tako kot dihanje pri drugi vadbi.

Sama v stiski potrebujem pogovor, knjigo ne. Potrebujem izkušnje ljudi, ki so žive in se tako lažje odločim, neham jokati ali se začnem smejati, ko mi kdo prestavi kakšen humorni prispevek. In to me drži pokonci. Ko je najbolj hudo. Od g. Kojca sem brala že pri zgodnji mladosti, kjer je tako človek šele na teoriji, pa se je vse skupaj poklapalo. Drugo pa je, ko je človek dejansko v stiski, ko mu nobena teorija ne da dušnega miru in mu zaplete življenje. Ampak, sama sem prepričana, da bom storila prav in se mi bo potrdilo vse, kot se mi je. Pa čeprav bom sedaj jokala še naprej, ampak bo prišel čas zame, ko bo za drugega prepozno. Tako je bilo in bo. In ta, ki mi je rekel, naj storim splav, verjamem, da bo želel imeti otroka. Ko se bo zbrihtal. Vendar, bo prepozno. In takrat mu ga ne bom več dala, kajti splav pomeni, da je rizik, če sploh še lahko donosiš, govorim o načrtovanem splavu.
Vse se vrne. Bom počakala. Kolikor jočem sedaj, vem, da bom vesela kasneje. Zato, ko bodo preopozno jokali drugi, ne bom kriva. Zato bom sebi in otroku prišparala marsikaj, vsaj na dogajanje.

Torej, lahko bi rekla, da se da iz stiske zvleči s svojim mišljenjem, ki je v glavi. Nasveti pridejo vedno prav. Četudi niso za tisti trenutek, lahko pr idejo za kasnejšo uporabo.

Stiska ni nikdar tako prehuda, da se ne bi zmogli boriti! Sama to vem, zato vem, da boste zmogli tudi vi, v katerikoli temi že.

kupim knjigo avtogeni trening 041 706641

New Report

Close