Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Pop TV danes ob 20h – SANJSKI MOŠKI!

Pop TV danes ob 20h – SANJSKI MOŠKI!

Mogoče sem edina, toda komaj čakam da vidim sanjskega moškega. Kaj pa ve?? Me že kr precej firbc matra, pa vas? Upam, da bo res vreden gledanja.

Zadnjič sem nekje na netu brala, kako je to brezvezna oddaja, da nekatere ženske nikoli ne bi šle na tak šov, tud če mastno plačajo. In da najbrž oddaja sploh ne bo uspela, ker ne bodo našli toliko norih žensk.

Ne vem zakaj bi bile nore, če bodo nastopale. Takih šovov se pri nas manjka. Ponavadi je samo nakladanje kakšnih dolgočasnih ljudi.
Jaz pa komaj čaka, da se oddaja začne.
PA VE???
lp Tanja

Me res zanima, kateri bo ta sanjski moški! Če jes tako sanjski…

Jaz tudi.Sem na RTL-u gledala,uh sem se nasmejala.

:))))) Mene tudi firbec matra kakšen je ta moški … :)))))) Pa mislim, da bo oddaja uspela, prav zaradi tega ker smo babe firbčne kako bo zadeva tekla. ;))))

Upam da pol tako kot sem na RTL-u gledala,ker je bila vredu

No da boste še ve vidle, tole sem zadnjič brala…..

LP Tanja

Ta tip še kar nekako dober zgleda, drugače je pa sanjski tepec in to velik.
Ko sem zvedela, da je ON sanjski moški, me je vrglo na rit. KAKOOOOOOO????
No, pa saj bomo videli. Pred kamero bo pa itak čist drug, tako da je vse skupaj ena velika sanjska bedarija.
Moje skromno mnenje je, da je še daleč od sanjskega.

Zdej sem pa firbčna in bi prosila, če lahko poveš ime tega sanjskega moškega, če že glih veš kdo je???
Hvala

Sem nekje brala naj bi bil Kranjčan, star 31 let…pa še malo je pisalo pa vas ne bi rada odvrnila od gledanja – meni osebno se zdi ta oddaja bolj neumna kot ameriški showi, mar bi dali kako znanstveno zadevo…pri nas bolj gledamo poučne zadeve, pa tudi mladino – otroke tako učimo…

Pa brez zamere, ve si kar oglejte…pa veliko užitka!

M&L

To pa bo neki za primitivce!

hi hi hi, tudi mene firbca. Stavim, da bo kak črnolasec. :))) Pa gredo tu hitro po gobe vse tiste teze, da zunanjost pa ni važna, hi hi hi.

Prijavila se pa res ne bi (no, saj tudi nisem mer, da bi ustrezala :o)), saj sem svojega “sanjskega” moškega že zapecala. ampak kmalu tudi še tako sanjski začne prdeti, pa rigati in to…

Bo pa oddaja, vsaj upam, zanimiva. Bog daj, da so našli kakšnega dobrega voditelja, ki bi speljal celo zadevo.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

:))) Se bomo pa vsaj nasmejali … :))))))))

Jaz gledam na italijanski televizije take in drugačne šove … od Big brother varjante pa do televizijskih zmenkarij ali nekaj podobnega. In bolj kot so ljudje tam glupi, bolj rado se jih gleda … ;))) :)))

Že res da je neumnost in potrata časa in da bi bilo bolj poučno gledat kak discovery … sam to so take oddaje, da daš mal možgančke na pašo in se nasmejiš temu folku (kaj vse ne bi nekateri naredili, da bi prišli na TV) :)))

Vse kar lahko povem je, da je kranjčan, ki ZELO RAD zahaja tja, kjer se odvijajo igre na srečo. Več boste pa videle v oddajah ( en insert bo tudi od tam ).Aja, pa še to: baje je pun !!!

če je za verjet, potem je to manekenček A. Kobilica……

Pa lep, deževen petek!

Ce je to res,potem pa meni nebo zanimivo.
Škoda

:))))))))))) Moj dragi mu je ravno predvčerajšnjim postavil spalnico … :))))))) ;))))

…delavnico… ha ha

Blagor ubogim…
Bruh, bruh – pripravite vrečke in lavorje!

Kako delavnico .. ??

A ha … zdej sem poštekala … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close