Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Popolni moški / ženska

Popolni moški / ženska

Sem se pogovarjala s prijateljico in pravi, da išče popolnega moškega…..
:))) A taki sploh obstajajo? hehe….. (enako velja za ženske…no ja…..jaz sem popolna….hahahah)
Me prav zanima, kaj za vas pomeni POPOLNI moški?

Jaz sicer nisem popolna … sem pa polna …

😉 😉 😉

POvsod me je dovolj … za prijet …

;)))

hahahaha……..dobra.

popoln moški je ženska. 🙂

Koliko pa je stara ta tvoja prijateljica? Mlada po moje.:-)

Noben ni popoln, lahko je samo pravi, kompatibilen.

Ne, sploh ni tako mlada.

Lahko, da je samo premalo razmišljala o svoji izjavi oz. želji, lahko pa da res išče mr. perfecta. Morala bi malo opisati popolnega moškega, kaj to za njo je. Lahko da misli s tem, da ne rabi imeti 2 mio eurov na računu, biti lep in pameten hkrati:-), lahko da perfekten moški za njo pomeni čustveno inteligentnega moškega, ki ne pije, kadi, ni deloholik…

ma ja, saj si mislim, da veš, kaj je mislila. Pa naj išče, zakaj ne, če ima ona dovolj za ponuditi, si bo našla lepega in bogatega in dobrega za povrh, naj………..:-)))

Popolen moški je relativna zadeva.Odvisno od tega kaj pričakuješ od popolnosti.
Za moške je ponavadi popolna ženska tista, ki dobro kuha, dobro zgleda in vedno sexa in je smisel njenega življenja pedenanje svojega dedca.
Aja, pa inteligentna, ki je tiho, kadar ve več od njega.In mu kima, tudi ko govori budalaštine:)))

Popoln moški:najmanj trije,ki nesmejo izvedeti en za drugega 🙂

popoln moski? kaj je to?

Hja.. Obstaja, sigurno obstaja! Ampak ponavadi ima vsak popoln moški že svojega fanta! 😉

ha ha ha

Tale pa je zadetek v polno.

Popolna ženska ? …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

tVOJA BIVŠA… ZATO TE JE PA PUSTILA.

Popolnih ni – dobiš le slabši ali boljši približek (odvisno od sreče)! :))))

Evo zame:

Heteroseksualen moški, 38-45 let, kako zemeljsko znamenje (po možnosti), vojaška frizura ali manj, po možnosti malček siv, ima svoj šarm (bognedaj osladnost), ne-premalo hranjen, da ima vsaj malo širša ramena kot jaz, vsaj 170cm, sposoben verbalne zafrkancije (+ seksualne kurjave) in argumentirane debate, ni kolerik, ni xxx-holik, ima že kakega otroka ali več, ZASE dovolj sredstev za preživetje in plačilo svojih položnic, en vozen avto (da ne bom ravno taksist), lahko hodi po štengah, pozitiven, praktičen, odprt, ima normalen moški libido, ena mešanca prikritega “divjaka” in crklanca, da zna sam furat gospodinjstvo (vsaj oprat, za silo spucat in skuhat špagete), vzdržuje svoj higienski minimum, sposoben prebrati dnevni časopis in napisati dva berljiva odstavka, ni konzervativen, ni mamin sinko, ceni kvaliteto življenja in stoji za svojmi stališči, ateist oz. vsaj ne gnjavi s svojimi “hobiji”, da ve kaj so sprejemljive družbene norme. Eh, sigurno sem kaj pozabila….no, to bo v grobem.

Zdej pa stavim na loto….:)))

LP

P.S. Res me zanima, kaj si drugi predstavljate kot popolno!

Grešnica, a pol je treba ob takem zahtevniku loto igrat : ))

No grem pa še jast stavit : ))

Lena

Popolna ženska!
Ve – to kar nepopolni moški ne ve. Ni pomembna velika rit..ampak veliko srce in duša.Ve kaj je zdrav odnos..ve kaj je zdrava prehrana (sadje in zelenjava..itd..če pa ji kljub temu raste rit je temu kriva konstitucija)..Vedno pripravljena na pogovor..samo do njega ne pride, ker moškemu ne moru vzeti iz rok Telekomande. Psihoanalitik,psihijater,družinski taerapevt ter bančni strokovnjak v eni osebi..
Hvala bogu..da se me na veliko izogibajo ! Imam raje nepopolne !

Grešnica, moj profil ni za v javnost lepo prosim.Popoln moški:star 102 leti, brez sorodnikov in 10mio EUR na računu

Popolna ženska je tista, ki dobi najboljši približek popolnega moškega (popoln moški je pa seveda ženska 🙂 ).

In kdaj me predstaviš?

New Report

Close