Najdi forum

nova družina

Moja hčerka je s svojim očetom in njegovo zdajšnjo partnerko na morju.
Vem, da je to normalno in vem, da zdajšnja partnerka ni slaba ženska.
Proti njej nimam ničesar in verjamem, da se trudi imeti dober odnos
z hčerko. Vendar tu nekje se moje razumevanje konča. Moj bivši se zelo
trudi, da bi oni zdaj zgledali kot družina. Recimo lani so si na
morju kupili vsi trije enake majčke. Hčerka je prinesla z morja slike
kako so vsi trije skupaj, objeti, nasmejani…v istih majčkah.
Saj veste taka lepa, srečna družinica. Samo ena malenkost…”ta prava”
mamica je bila doma. No in to me boli…evo to je moja šibka točka.
Trudim se biti realna, življenska..ampak tu pa odpovem…Vem, da to ni
prav, ampak to me tako zelo boli.2

Verjetno to boli tudi njo. Noče ti vzeti otroka in noče biti mama tvojemu otroku, samo tako isto pa ne želi biti outsider na počitnicah. Po mojem mnenju, seveda. Po moje ona tega n epočne, da bi izgledali kot popolna družinica, temveč da bi se videlo, da so skupaj.

Ne bodi užaljena, če to vidiš, to samo pomeni, da je tvoja hčera tam srečna. Ti boš pa vedno njena mama in tega ne bo spremenila majčka, slika ali veselje.

Lp

Iste majčke….mimo no. Imam tri otroke in jih nikoli nisem oblačila v ista oblačila, to mi je hecno. Malo hudobije torej in ti ne bo več hudo.:-)

Te čisto razumem in naj ti povem, da s tvojo reakcijo ni čisto nič narobe, celo normalno je, da tako čutiš.
Se pa tudi kar nekako strinjam z NevoM.
Malo pretiravata tvoj B in njegova. Saj je lepo, da uživajo skupaj, da se ima hči z očetom lepo, ampak mama je pa mama. In to boš vedno ti.

Lepo nedeljo ti želim!

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Hvala za lepe besede. Saj najbrž je res trapasato tako razmišljanje.
V bistvu mi je hudo, ker oni zdaj delujejo kot družina. Devet let
smo mi živeli kot družina in čeprav sem se navadila da zdaj živiva
sami, nekje v svoji notranjosti pogrešam družinsko življenje.

Moni34, jaz pa menim, da tvoje razmišljanje ni popolnoma nič trapasto. Kar se mene tiče je to pretiravanje z njune strani! Mislim, naj imata svojega otroka in naj se oni trije oblačijo enako! Saj se lahko razumejo tudi brez tega, da se enako oblačijo…le zakaj bi morala ti kot bivša vse razumeti, tvoj B pa bi si lahko vse dovolil?

Patricia, tvoj odgovor mi pa ni najbolj všeč. Bolelo bi v vsakem primeru! Si predstavljaš, kako bi izgledalo, da imata svojega otroka in se vsi trije oblečejo v iste majice, hčerke pa ne – ali ne bi bilo to še hujše, kot da je izločena? Mene bi to prizadelo dosti bolje, saj bi smatrala, da ni sprejeta in da tudi hči to občuti.
Torej edina varianta je, da nosijo vsi različne majice ali pa da moni34 ne kažejo skupnih slik.
Ampak…..vsi vemo, da niso majice tisto, kar boli, niti slike ne!

Kakorkoli, vsak ima svoje mnenje. Mojemu B sploh na misel ne bi prišlo, da bi naredil kaj takega, ker ve, da če bi jaz s svojim novim naredila kaj podobnega,mu ne bi bilo všeč. Zakaj bi se prepirala, če to sploh ni potrebno?

Tiste majčke so samo zunanji izraz tistega, kar te v resnici boli. Kot si napisala sama – spominja te na to, da bi na fotki namesto nove morala biti t oziroma da bi še pred letom dni to bila ti. Takšne stvari seveda bolijo, saj si normalen človek!

New Report

Close