Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje za lep trebušček po porodu

za lep trebušček po porodu

Zasledila sem, da veliko žensk po porodu moti šlaufek okrog trebuha. Naj napišem svojo izkušnjo, kako se ga znebiti, kar mi je povedala moja stara mama in mogoče kateri pride prav. Rodila sem pri 26 in 36 in naredila sem isto.Ko sem rodila sem si takoj povijala trebuh okrog pasu, s kako plenico ali bolje šal ali pas je tudi ok.Povijaš trebuh da ga povežeš okrog pasu in bolj na trdo zavežeš, da te ne tišči čez dan in to delaš dokler trebušček ne gre v stanje pred porodom kak mesec ali dva, če je potrebno ne piješ veliko vode po porodu, da se ne razšlampaš in se ti trebuh ne napihne poleg moraš delati vaje, ki jih delaš že v porodnišnici tam ti jih tudi pokažejo vsaj 3 mesece dvigovanje nog v vodoravnem stanju (vaje za trebuh) vsak dan delaš vaje. Imele boste lep raven trebušček za kar pa je potrebno samo malo truda. Videle boste razliko. Pa lep pozdravček.

o hvala… torej je še upanje za nas srečke nosečke :):) Jaz že pred nosečnostjo nisem imela glih idealnega trebuha (sem bolj tip s suhimi nogami in me je zgoraj malo več…) in me resno skrbi, kak bo to zgledalo po porodu…

joj, ne predstavljam si šal na 30C okrog trebuha, pa tudi s pitjem vode je bolj težko, ker če dojiš moraš full piti, pa potiš se še zaradi hormonov.Veliko je odvusno od elastičnosti kože in prožnosti mišic, veliko se pa da narediti tudi z vajami.Sama v prvo nisem rabila popolnoma ničesar in sem imela krasen trebušek, sedaj v drugo…bomo videli.
LP, D

Saj za dojenje ni treba glih tankat, vevdar vseeno je hidracija pomembnejsa od trebuscka:/

Od vsega naštetega pomagajo edino vaje:))) Naj mi nekdo razloži, zakaj bi obilna hidracija (ki je še kako pomembna) vplivala na velikost trebuha.

New Report

Close