Najdi forum

neli blazina

ola mamice in tiste, ki to še niste!

ali je mogoče katera uporabljala to blazino za dojenje? izkušnje? meni se zdi zelo vabljiva, sploh ker je velika, uporabna za več stvari in ker ni pri naši hiši nobenega takega fotelja, na katerem bi lahko brez kakih zategnjenih mišic dojila.pa še SLO izdelek je.kaj menite o ceni- je visoka, primerna…

http://www.blazina.com/

lp, šapica, PDP 14.5.

ekola, sem še malo vohljala in naletela na info. da se v lecrercu prodajajo blazine za 15EUR in še nekaj drobižka. so pa od Zibke. razlika v ceni je huda (neli je 52 EUR+3EUR poštnine?!), pa je tudi v uporabnosti ali kvaliteti?

pozdravček ,šapica

šapica, veliko se o njej že napisalo, enim je zelo zelo priročna, tako da si jo kupi če misliš. tista cena na internetu je pa res pretirana, sej sem jo videla v trgovinah po ca 20 eur, na bolhi jo kupiš še ceneje, na e-bayu sem jo jaz dobila za 5 eur s poštnino vred. lp 🙂

bibi, vem da so bile že cele razprave…meni je blazina kot pripomoček zelo sumljivo všeč,vem pa da so verjetno razlike v velikosti. pri neli sem vidla, da da je lahko dete tudi notri zabarikadirano npr. na kavču, ali tleh. si lahko tudi ti s svojo e-bajevsko blazino tako pomagaš? cena za neli je res obupna:((

ja, sej e-bay blazina je točno taka kot vse ostale, poceni je bila zato, ker tam se pač vse prodaja veliko bolj poceni kot tukaj, tudi je vse odvisno od licitacije. ti si jo šapica kupi, brez skrbi da jo boš večkrat rabila 🙂 jaz jo že zdaj uporabljam kot blazino pod glavo ali noge… ampak po mojem jo kupi vsaj v kaki otroški trgovini, tistih 50 eur je res preveč. lp

New Report

Close