Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vodni park Bohinj – Bohinjska Bistrica

Vodni park Bohinj – Bohinjska Bistrica

Z družino (otroka: 4 leta, 7 mesecev) bi odšli sedaj v avgustu malo proti hribom na oddih za kakšne 3-5 dni. Tale vodni park v Bohinju (http://www.vodni-park-bohinj.si) izgleda zanimiv, saj bo predvsem naša mala imela ogromno od tega oddiha, če bo vključeno tudi kopanje. Nismo še bili tam. Mi lahko morda kdo priporoča kakšen penzion ali hotel po ugodni ceni blizu tega vodnega parka (POL, 3 ali 5 dni). Hvala

na tem linku sem že gledala in našla samo Tripič. Rabim še kaj, da primerjam cene….

Glede hotela zal ne morem veliko pomagat. Mogoče hotel Zlatorog v Bohinju. Tuš ima neko svojo (cenejšo) ceno, mislim da je cca 6.990,00 po osebi. Po opisu sodeč je kar vredu hotel, imaš polpenzion, bazen, za otroke pa mislim, da je zastonj (za ta velikega me ne za besedo držat).
Mi se že od maja spravljamo tja, pa še nismo tako daleč… Mogoče v septembru:))).
Vodni park je pa super. Za otroke in odrasle. Plezalni steni, reka za otroke, bazenčki za otroke, tobogana za malo večje otroke, votline so zanimive (uuuuuuuu doni notri:), pa … Mi smo bili po 3 urah prav prijetno utrujeni. Sine (2,5 leti) je zaspal takoj ko sva ga dala v avto in bil v komi skoraj do doma (Štajerska). Ful dobra stvar nam je bila, ker imajo nekaj vodnih igrač (celo obročev in rokavčkov) na uporabo kar tam in ker ko zapolnejo kvoto obiskovalcev, vhod zaprejo dokler se park ne začne praznit (npr. oni ki so kupili ob 10h karto gredo ob 13h ven). Zadeva je vodena računalniško (mikro čipi) in ni šans da prideš prej notri. To je dosti bolje, kot v nekaterih zdraviliščih in kopališčih, ko kar filajo ljudi notri, pa na koncu nimaš omarce, nimaš ležalnika, okrog tebe pa takšna gužva, da se počutiš, kot da bi bil v konzervi. Priporočam, da ste tam kmalu po odprtju (mogoče okrog 9h), da boste prišli v prvi rundi noter. V vodnem parku imaš tudi gostilnico, tako da se lahko tudi okrepčaš.
Bomo še šli, le če bomo tam blizu!

H Tripiču pa nikar ne hodi je sicer res blizu,ampak – živ podn…Pokliči turistično agencijo,mislim,da je Alpinum in ti bodo svetovali…čeprav je v sami BB malo kriza s kakšno solidno namestitvijo.Drugače pa imaš na relaciji BB – B Jezero,kar nekaj luškanih družinskih penzionov,imen se na žalost ne spomnim….Lahko pa poskusiš pri Rožiču npr.

počitniški dom Savica (ali Slavica) v Boh.Bistrici. Cena za enoposteljno
sobo je 3.800 sit……..z zajtrkom pa 4.000 sit. Pri Tripiču je cena
11.000 sit, poleg tega je bilo vse polno. Za več informacij se obrni
na turistično društvo v Boh.Bistrici.

Hvala za vse tele informacije…zelo mi bodo pomagale !!!

Sicer pa na netu najdeš ogromno te ponudbe – od zasebnih sob do hotelske ponudbe.

V juliju sem bila na dopustu v Bohinju (prav v Bohinjski Bistrici, kjer je vodni park). V glavnem sem bila zelo zadovoljna. Vodni park je super, kar se tiče bivanja pa smo bivali v zasebni sobi, kjer je možna tudi uporaba kuhinje. Gospa ima velik vrt cca 800 m2, kar je super za otroke, da se igrajo po mili voljo….. Je pa to tudi cca 10-15 minut peš hoje od nastanitve do vodnega parka. Gospa, kakor sem zasledila ima res non stop vse zasedeno, ampak že želiš poskusi.

http://www.bohinj.si/tdbohinj/si/zasebne-sobe-rozman-emiljana.html

Želim vam lep dopust

Mene pa zanima, kakšna je cena za odrasle? ALi so karte samo za 3 ure ali so možne tudi celodnevne!

Hvala in lp

Petra

Evo iz prve roke: cca 5 min stran od vodnega parka imaš alpske bloke na Zoisovi plani, kjer se da dobit apartmaje, ki jih oddaja Alpinum oz. Turistično društvo, včasih jih je tudi Slovenijaturist. Apartmaji so lepi, dokaj prostorni, večinoma z balkoni in vso ropotijo od posode (ne rabiš s sabo vlačit). Potem imaš nad smučiščem Kobla cel kup zasebnikov, eni imajo fino urejeno, drugi bolj za silo, vendar je pa kar malo od rok, sploh če imaš manjše otroke. Tripić vem da ima sobe in je nasproti vodnega parka, kako in kaj so urejeni, pa žal ne vem.

Je pa zdaj tudi jezero dokaj toplo (od 21-23 stopinj) in bi se vam mogoče splačalo it malo višje, na Ribčev Laz ali v katero od vasic med Bohinjsko Bistrico in Jezerom. Od hotelov imaš Hotel Jezero (ima tudi manjši bazen), Hotel Bellvue (starejši, nad Hot. Jez. s krasnim pogledom na jezero) Hotel Zlatorog (tudi bazen s teraso) ter apartmajski kompleks Triglav v Stari Fužini. Če niste čist “cepljeni” na tale park in bi radi videli še kaj drugega od Bohinja, potem vam bolj priporočam bodisi okolico jezera (pošta Ribčev Laz) ali pa potem zgornjo bohinjsko dolino (Stara Fužina, Srednja vas, Češnjica, Jereka), kjer se zasebnikov, ki ponujajo sobe in še kakšen kos kmečkega turizna zraven, kar tare. Nočitev s kmečkim zajtrkom dobiš od 4.000 SIT dalje. Je pa trenutno Bohinj nabito poln, tako da čisto na blef le ne hodite. Iz lastnih izkušenj ti, recimo , lahko priporočim v Češnjici hišo, kjer se reče Pr Kolar, ker so včasih tam delali kolesa za vozove. Imajo apartmaje z možnostjo zajtrka ali polpenziona, nimam pa pojma, kako se pišejo, ker se večinoma poznamo le po domačih imenih. Če vprašaš na TD Ribčev Laz, bodo verjetno vedeli, za koga gre.

Ker imate še dojenčka, si lahko privoščite bolj sprehode, ki jih ne manjka, pa tudi dnevi na obali jezera (za 7-mesečnika kak čolniček ali bazenček) vam bodo gotovo hitro minili.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Informacije o zasebnih oddajalcih dobite v turističnem društvu Bohinj, telefonska številka: 045 723 370.

cena kopanja je 1500 sit za tri ure za odrasle, za otroke je brezplačno

Cenik imaš na njihovi internetni strani, karte je veliko, dvevne, 3 urne, družinske….. V Boh. Bistrici je edini penzion Tripič. Hrano imajo zelo dobro. Če se boste odločali za nastanitev bolj ob jezeru pa priporočam penzion Kristal (odsvetujem pa Rožiča). Mogoče se splača vprašati za sobe še v Zoisov Grad, kjer imajo tudi dobro hrano, predvsem super pizze.
Drugače pa imaš v Boh. Bistrici samo zasebne sobe ali apartmaje. Vsi hoteli so ob Jezeru. Mi smo tu doma a žal nič ne oddajamo, lahko pa še kaj vprašaš.
LP A.

Za penzione sicer ne vem, smo pa bili v nedeljo v vodnem parku in res UŽIVALI – sploh naš 2-letnik, ki praktično 3 ure sploh ni šel iz vode, tako mu je bilo super. Sploh v tamalem bazenčku, kjer imajo vse polno igrač, pa otroške stole in mize, plezalno steno … Za mamice, očke in večje otroke pa dva fajn tobogana.
Res je super.

Lp, Jasna

New Report

Close