Najdi forum

HOMEOPAT ŽIVAN KREVEL

Pozdravljeni!

Zanima me če ima kdo izkušnje s homeopatom Ž. Krevel.

Vesela bom vsakršne informacije!

Hvala in lep pozdrav!

Mi smo bili enkrat pri njem zaradi dermatitis atopica pri moji hčerki. Po temeljitem pogovoru nam je dal tablete, ki smo jih jemali kak mesec. Ker ni bilo izboljšanja, smo s to terapijo prekinili. Ne vem, morda nismo bili dovolj vztrajni.
Mi smo šli k njemu na priporočilo prijateljev, ki so z njim zadovoljni in tudi meni se je zdelo, da se je zelo zavzel, samo pri nas ni delovalo.

Jaz imam kar nekaj izkusenj.
Je zelo dober zdravnik-homeopat in zelo dober clovek.
K njemu hodimo vsi trije in skoraj vsa nasa ozja familija.

L.p.
Barbara

Mi smo bili zaradi sinovega laringitisa njegove stranke – začeli lani septembra, napadov ni bilo več po enem mesecu, “terapijo” zaključili aprila. do sedaj mir. Zadovoljni.
T.

Kaj pa cena?

homeopat Živan Krevel je zares super. je pa pri določenih zdravljenih treba vztrajati. midva z ženo sva vztrajala kar tri leta, ko naju je klasična medicina odpisala z naslednjim stavkom: “žal ne bosta mogla imeti otrok, zdraviti pa vas tudi ne moremo”

danes je enej star skoraj 11 mesecev in je imel do sedaj le dva dni vročine (knock on wood) seveda ni potrebno dvakrat povdariti da je “pacient” dr. Krevela..

še kakšna referenca?

maj

kako se papride do tega strica?
naslov prosim in po možnosti tel številka

tudi jaz bi prosila za naslov – lahko kar na moj mail

Živan Krevel, dr. med., univ. dipl. biol.
Lepodvorska 31
Ljubljana

01/2329 234

041 757 703 med 7. in 8. uro zjutraj

Barbara

Zelo, zelo topel in prijeten človek! Zadovoljna!

Prvi obisk na osebo 22.000 sit, pogovor traja uro in pol.

Precej, vendar je zelo uspešen.

Dr Zivana Krevla bi vsem toplo priporocila, se posebej osebam, ki trpijo za panicno motnjo. Meni je pomagal iz najhujsega pekla, ko sem po mesecih trpljenja, tesnobe in depresije izgubila ze vso upanje in mi je osebni zdravnik predpisal antidepresive in psihiatra, so mi njegova zdravila ze po enem tednu jemanja vrnila zivljenje.
Dr Krevel ima res dolgo cakalno dobo in morda se zdijo cene komu malo previsoke, ampak zdravje, ki vam ga povrne je neprecenljivo.

več o krevlu si lahko preberete na njegovi spletni strani http://www.hck.si/za-novinarje.html
Cena prvega obiska je 160 evrov, drugega pa 100 evrov. On se vedno šali, pa pravi, da je če celo leto vsak dan ne piješ kave, ker jo on ne priporoča med zdravljenjem, kriješ vse stroške zdravljenja pri njem.

Zanimivo predavanje v Ljubljani o homeopatskem zdravljenju:

Umetnost zdravljenja v prihodnosti-zdaj – Klaus Bielau dr. med
12. oktober 2011, sreda, ob 19.30 Knjižnica Fužine

V življenju je pomembna le sedanjost, preteklost in prihodnost se stekata v trenutnem tukaj in danes, a vezani smo na stare predstave, mnenja, pogojenosti itd., zato strahoma in zaskrbljeni gledamo v nejasno prihodnost. Gre za prihodnost umetnosti zdravljenja v najboljšem pomenu in kako naj se uresniči. Ne jutri, temveč danes! Pri tem v prvi vrsti ne gre za zdravljenje premnogih telesnih težav, temveč za ozdravitev duše. Duša, ki razume, da ima temelj v notranji svetlobi, se lahko ozdravi.

Klaus Bielau, dr. med, je svoj študij začel na umetnostni akademiji v Gradcu, nato pa ga je zanimanje za homeopatijo in Paracelsov nauk pritegnilo k študiju medicine. Od leta 1990 se ukvarja s celostnim, homeopatskim zdravljenjem

Mi prosim lahko napišete kje dela dr. Klaus Bielau oz. njegov kontakt ali je imel samo predavanje v Knižnici Fužine?

hvala

Lp,
potrebovala bi vaš nasvet glede mojega sinka ali kakšno podobno izkušnjo:
sin je star 22 mesecev in ima pogosto vnetje zgornjih dihal, viroze in pa tudi bakterijska obolenja. Imunski sistem ima oslabljen in se ga loti skoraj vse. V upanju, da mu bomo pomagali smo se obrnili na znanega homeopata dr. Krevela, kjer mu je predpisal homeopatske krogljice žvepla. Po 11 dneh rednega prejemanja je dobil spet bakterijsko obolenje in pristal v bolnišnici z visoko vročino. Pojavlja se nam vprašanje ali je to obolenje povzročilo homeopatske kroglcie.
Prosim za vaše mnenje.

Lp,
potrebovala bi vaš nasvet glede mojega sinka ali kakšno podobno izkušnjo:
sin je star 22 mesecev in ima pogosto vnetje zgornjih dihal, viroze in pa tudi bakterijska obolenja. Imunski sistem ima oslabljen in se ga loti skoraj vse. V upanju, da mu bomo pomagali smo se obrnili na znanega homeopata dr. Krevela, kjer mu je predpisal homeopatske kroglice žvepla. Po 11 dneh rednega prejemanja je dobil spet bakterijsko obolenje in pristal v bolnišnici z visoko vročino. Pojavlja se nam vprašanje ali so ta obolenja povzročila homeopatske kroglice.
Prosim za vaše mnenje ,
Hvala.

Lp,
potrebovala bi vaš nasvet glede mojega sinka ali kakšno podobno izkušnjo:
sin je star 22 mesecev in ima pogosto vnetje zgornjih dihal, viroze in pa tudi bakterijska obolenja. Imunski sistem ima oslabljen in se ga loti skoraj vse. V upanju, da mu bomo pomagali smo se obrnili na znanega homeopata dr. Krevela, kjer mu je predpisal homeopatske kroglice žvepla. Po 11 dneh rednega prejemanja je dobil spet bakterijsko obolenje in pristal v bolnišnici z visoko vročino. Pojavlja se nam vprašanje ali je to obolenje povzročilo to žveplo-homeopatsko zdravilo ali pa se je nekje drugje okužil. a naj nadaljujemo z zdravljenjem? Hvala za vaše odgovore..
Prosim za vaše mnenje.

Pozdravljeni,
Spomladi letos sem imela adrenalni zlom. Kljub počitku in zdravemu načinu življenja me še vedno spremljajo velika utrujenost, preobčutljivost na vse močnejše dražljaje in napadi anksioznosti . Delati ne zmorem, čeprav sem zelo rada opravljala svoj poklic. Malo se stanje že umiri, nato pa vsaka večja skrb spet prinese poslabšanje. Ker se resnično želim pozdraviti, sem pomislila tudi na homeopatijo, saj mi uradna medicina ponuja samo antidepresive, ki pa bi se jim rada izognila, ker sem že veliko slišala o stranskih učinkih in težavah pri ukinjanju. Šla bi k homeopatu v Ljubljani. Kdo od treh homeopatov, ki sem jih tam zasledila, G. Žužek, vi ali dr. Krevel, ima največ izkušenj z izgorelostjo in adrenalnim zlomom? Lepo prosim za usmeritev, saj ne bi želela izgubiti časa in denarja, moja stiska pa je res velika.

Hvala za odgovor Petra223

Jaz sem pa se prejšnji teden naročila pri dr. Krevlju. Naročena sem v mesecu decembru 2015, prvi pregled stane 170,00 EUR. Naslov pa je: Rožna dolina, Cesta II/7. Meni so ga priporočali, ker se že nekaj let ubadam z vnetjem ustne votline, pa mi uradna medicina ne zna pomagati. Sedaj pa berem nič kaj lepega o dr. Krevlju. Prosim, če še kdo kaj napiše o dr. Krevlju, tako dobro kot slabo izkušnjo. Do LJ imam kar precej, sem iz drugega konca Slovenije, pa mi ni hoditi k njemu, če …

Sama sem bila prvic pri dr. Krevlu 5 let nazaj – po 2 letih sem bila zdrava ko dren. Pred kratkim so se mi podobni sindromi ponovili (vmes sem prekinila s terapijo), sedaj ko pa spet jem “pikice” simptomi pocasi izginjajo, pocutje pa se vraca na stare dobre tire.

Kako je s placevanjem njegove najemnine ne vem, lahko pa potrdim da je izjemen clovek, pameten in topel .. in vsak placan cent oddtehta ko se zavem, da je moje telo in duh zdrav – v zahvalo dr. Krevlu!

New Report

Close