Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja PLAVANJE ZA DOJENČKE-cena

PLAVANJE ZA DOJENČKE-cena

A mi lahko kdo pove(napiše) koliko stane plavanje za dojenčke v Ljubljani!?
Vse druge informacije sem dobila samo cenika ne.
Zanima me še kakšne izkušnje imate s tem.

Hvala in lep dan vam želim!

Ali mogoče veš, kdaj se prične in kdaj so vpisi?

18.000 SIT – cena je ista na Fakulteti za šport in v centru Soča; Midve s piško sva bili na FŠ in precej zadovoljni s kvaliteto opravljanja dela, malo manj s prilagodljivostjo trenerjev na urnike, ampak smo se nekako uskladili in je šlo.

drugače pa . Kako je pa na Soči žal ne vem.

Kako je pa s starostjo-koliko je bila tvoja piška stara?
Tiffany podatke pa dobiš na strani ki jo sporoča tamala_8*.

hvala

Kako to misliš s prilagodljivostjo trenerjev na urnike? Mene namreč skrbi, kako naj vem katero uro bom hodila, če pa mi bo morda mali spal različno. Saj dobre 3 mesece stari dojenček še nima nekega strašnega reda. Ali se moraš držat tistega dne in ure za katero se prijaviš ali dovolijo kombinacije?
Hvala za odgovor in lep dan.

Ah mi gremo pa kar na balkon v bazenček, al pa mal na morje. Pa je 4 mesečnik čisto navdušen s količino vode:)))) Pa še prišparamo!

Marija

raglja, pozimi je pa to malo težje, kajne? Tečaji so namreč pozimi oziroma od oktobra do začetka junija. Tudi pri nas prakticiramo v atriju bazen za ta velikega, sam je bazen večkrat prazen, ker je mali na morju z babi skoraj 2 meseca. Tale novorojenček naš pa je premajhen zdaj za kakšne takšne aktivnosti.

Vseeno vam želim veliko užitkov v vodi, tako ali drugače.

Lep dan.

Prilagodljivost trenerjev na urnike:

Začeli smo takole: napisala sem jim mail, kdaj lahko pridem in mi je ena zagotovila, da je v petek ob 11h še prostor za dva. Ko sem prišla, joh je bilo prijavljenih za tisti termin že dva preveč, zato sem vprašala, kdaj jim bolj ustreza, in so rekli, no, pa dejte v ponedeljek ob 11h. To je bilo v redu.

Potem je bil velikonočni ponedeljek, in čeprav so najprej rekli, da bo vadba vseeno (kar bi ustrezalo našim partnerjem, da bi videli, kako njihovi otročki plavajo), so rekli, nič ne bo. Isto je bilo za prvomajske praznike, ampak takrat nismo odpadli samo ponedeljkovi, temveč vsi.

Nakar pride tisti ponedeljek, ko sva bili medve naročeni pri pediatrinji (cepljenje) in je ta rekla, naj po celpljenju raje ne greva. Torej sva tisti dan odpadli, čeprav si je oči vzel dopust, da bo šel z nama.

Nato pride šesta bolezen in spet en ponedeljek odpade.

Pa se začnem menit za nadomeščanje. In rečejo: edini prosti termin je v sredo ob 8h zjutraj. Moja piška se ob 8h zjutraj niti ne pošteno prvič obrne, kaj šele, da bi jo zbujala. “kaj pa kakšna druga ura” vprašam. “Joj! imamo vse takooooo zasedeno!”. No, moram povedat, da gre v skupino 12 otrok (in staršev), dejansko pa jih pride manj kot polovico. Meni se je vsaj trikrat zgodilo, da nas ni bilo več kot pet – sploh ta zadnjo uro smo bili samo trije.

Pa se tisti dan javi ena zlata sredina mamica, ki je prišla h nam nadomeščat in mi reče – pojdi v sredo ob 10h namesto mene! Hvala, zlata mamica! In sem rekla, da pridem v sredo namesto te mamice pa je bil nasmešek: “ohjej, kako se vi mamice znajdete”, ampak je bilo to v redu.

In potem, ko smo opravili DEVETO uro (čeprav bi jih moralo biti deset, ampak smo ponedeljkovi zaradi velike noči odpadli dvakrat), rečejo: “danes je DESETA ura in imamo za vas diplome.”

No in potem je bila še deseta ura, ki je bila tista, s katero naj bi se popravilo vse “krivice” (oni ji rečejo enajsta), pa smo, kot sem že zgoraj povedala, prišli samo trije.

New Report

Close