Najdi forum

življenje brez seksa

Ja! Moje življenje je postalo življenje brez seksa. Kako je do tega prišlo? Z možem, še prej kot s fantom, sva imela t.i.normalno spolno življenje. (seks 2x tedensko- lahko več lahko tudi manj) Ko sem zanosila sva spolne užitke nekoliko zmanjšala, saj z moje strani (še posebno 1. in zadnje trimesečje) ni bilo pravega zanimanja. Pa vendarle- seks je bil še vedno na sporedu. V začetku leta sem rodila krasno hčerkico. Najina že prej trdna in ljubeča zveza je postala še močnejša. Mož je enkraten mož in očka, veliko se pogovarjava in si medsebojno pomagava. Vse je super le…SEKSA NI. Zakaj? Približno dva meseca po porodu sva prvič probala vendar je mene ful bolelo in nisem hotela da gre naprej vame, pa tudi potrebe nisem imela. Potem je šlo enkrat malo boljše (še vedno bolelo) in potem še enkrat katastrofa. Potem dolgo časa nisva niti probala. En mesec nazaj sva se začela ljubiti… in vse skupaj se je spet končalo z velikim razočaranjem (verjetno za oba, čeprav on noče priznati). Meni enostavno ni do seksa (nisem potrebna), čeprav si še kako želim, da bi bila. Suha sem kot poper in nič na svetu me ne vzburi. Niti …ne vem….NIČ! Kaj je narobe? Sem mar postala frigidna? Žalostna sem in podzavestno postajam vedno bolj obremenjena. Ob neuspešnih seksih sva se o tem veliko pogovarjala. Mož me je tolažil, da bo drugič boljše, le vztrajati morava; da ne smeva delati panike, saj bo potem še slabše. Zadnjič, ko nama spet ni uspelo je rekel na skušam več misliti na sam seks, da me bo morda prijelo.
Meni je tako hudo. Ves čas mislim na to. Ko mala spi, midva pa sva skupaj na kavču si mislim, da je zdaj pravi čas… pol pa raje ne začnem, ker VEM, da spet ne bo nič in bom spet samo razočarana in bom spet jokala in pokvarila sicer lep, ampak SAMO romantični večer. On tudi noče začeti, saj vem da me noče siliti. Dovolj mi je te proklete romantike HOČEM SEKS!
Ne mi odgovorit: »Seksaj, kaj še čakaš!« Želim si, vendar nisem potrebna, enostavno NE MOREM!

Dragi starši ste se tudi vi kdaj znašli pred čim podobnim. Ali so krivi kaki hormoni, saj še vedno polno dojim. Vem, da je vse v glavi, vse vem, pa vendar ne najdem rešitve. Bojim se kako se bo vse skupaj izteklo. Ljudje, nekoč bi rada bratca za malo… kako naj ga dobi? Bom mar morala ponj v trgovino?

Obupana

Ne vem, kaj naj ti odgovorim.
Mogoče kakšen filmček skupaj poglejta …
Mislim, da je vse v glavi, kajti tudi jaz nisem bila ne vem kako za stvar ampak na srečo je partner potrpežljiv in pač zelo dober (strasten, divji…)”ljubimec”!
In on tako ne bi zdržal brez seksa, niti en teden!!! Tudi meni včasih ni, ampak, ko začneva sem jaz takoj spet, pač “zagreta”!
Vsaj pri meni je tako, da če sem “živčna” in imam polno glavo skrbi mi tudi ni do seksa, če pa se sprostim, pa hitro hop pod rjuhe!!!!
Lahko noč, pa dol z računalnika in k dragemu!!!

1. telo po porodu in tudi zaradi hormonov deluje drugače – ugotovi kako. Preišči svoje telo, ga vznemirjaj sama (priznam midva sva na začetku po porodu seksala tako, da sem se sama – denimo med tuširanjem – vznemirila z rokami, potem pa sva dokončala skupaj. In ko sem ugotovila, kako “delujem v novi verziji”, sem tudi moža vpeljala v moje skrivnosti.
2. suha si ko poper – kupi si lubrikant (to ni nobena sramota!) – v lekarni ali pa seks šopu – midva imava tako za štos, na začetku pa tudi za pomoč lubrikante (morajo biti na osnovi vode, ker olje ni kompatibilen s kondomom!) z okusi, tako da je še hec zraven (mislim da se imenujejo IQ) …
3. poskrbi za svojo sprostitev, obenem pa poskrbi za moža. Občutek imam, da tudi on ni najbolj zagret – morda se boji, morda ga je sram vprašati – poglejta kak film, stuširajta se skupaj, najdita ponovno intimo med vama – ki ni samo posteljna telovadba, pač pa veliko več.
4. tvoj moški ima prav – ne misli več na sam seks, misli na to, kako blizu sta si, kako delujeta kot par. In ne pričakuj, da bo dober seks padel z neba na vajin kavč – vstani, pojdi v kopalnico, se stuširaj, malce pobožaj, dodaj malo lubrikanta in se podajta pustolovščini naproti! Morda bo danes samo malo, jutri pa malce več, samo ne obremenjuj se s tem, kako daleč bo šlo … ko boš našla ponovno stik s svojim telesom, bo vse skupaj lažje.
Nisi napisala, kaj počne mož, da te vznemiri – oralni seks je gotovo eden najbolj zanesljivih načinov za vznemirjanje in tudi “vlaženje”. Saj pravim, kak lubrikant z okusom, pa bo …

Ej, predvsem pa – ne jemlji prosim spolnosti tako smrtno resno, vem, da je težko, ampak če si boš razbijala glavo s tem, bo še slabše.
Mimogrede – spolni hormoni kar podivjajo, če je telo izpostavljeno kakemu pozitivnemu naporu, denimo teku, ustvarjalnemu delu … sprosti se adrenalin in oskitocin (hormon sreče) in potem je vse skupaj lažje …
T.

Upam, da se ne boste zgražale. Midva tudi dolgo po porodu nisva mogla, ker so se mi vneli šivi in je bilo en kup problemov.

Potem pa tudi ni nikakor naneslo, pa mi je bilo že vsega dovolj in sem ga povabila v kopalnico, kjer sva se lepo očedila in se zadovoljila z usti.

Potem so pa zavore popustile.

Vsekakor po oralnem seksu ne boš več suha kot poper. Lahko pa nekaj časa ostane kar pri tem.

Hvala vsem, ki ste si vzele čas in mi odgovorile. Ja, dragi se vsakič trudi z oralnim seksom- suha res nisem, vzburjena pa kaj dosti bolj vseeno ne. Saj vem, bolj se bom morala potruditi. Prej sem imela sekse, ki so se vedno končali z orgazmom, vse je teklo kot namazano. Zdaj tega ni več in sem vrgla puško v koruzo. Zadovoljna bom morala biti z malim im verjamem, da bova nekoč spet na tistem kot sva bila in po bratca ali sestrico ne bo treba v trgovino ;).
Lep dan vsem skupaj

Nič več obupana

****za domovino, s seksom naprej*****

spet bom po točkah:
1. nehaj razmišljati o še enem otroku – zdaj imaš prioriteto, da urediš življenje s partnerjem (večno brez seksa, naj bo še tako razumevajoč, ne bo mogel biti)
2. nehaj razmišljati o orgazmu, prepusti se užitku kot takem. Orgazem je ali pa ni, če je pot do tja lepa, zakaj bi se s tem obremenjevala.

Ponavljam – ponovno se moraš spoznati, kar ti je pasalo poprej, ti morda ne več oziroma ti paše kaj drugega.
T.

ti je Tinkara lepo napisala po točkah :))) jaz ti samo še dodam … da dokler sem dojila je bilo vse skupaj en š** ker dejansko nisem čutila nobene potrebe 🙂 … ko sem nehala dojiti … kot da sem zamenjala glavo z vsemi občutki zraven 🙂 … tako je bilo pri meni 🙂

B.

Evo, Tinkara je zelo dobro “razčlenila” zadevo.

Če te prav razumem, si pol leta po porodu. Če morda še dojiš, je telo še vedno precej “zblojeno”, nekaj pa doda tvoj podzavestni strah. Ti ne veš, koliko je v glavi. Kaj vse ti glava zrihta! Nenazadnje tudi organizem ni v vagini in klitorisu, ampak v glavi! In kot razumem, imaš super razumevajočega moža. Pogovarjajte se, zaupajta drug drugemu, pejta se kakšno igrico, skratka daj možgane na “off” -predvsem ti, pusti da vaju “odnese”. Ne razmišljat, a bo orgazem al ne, ne se it “znanstvenega pristopa”.

Jaz nisem dojila, pa mi je bilo pol leta po porodu do seksa približno toliko, kot do skladanja drv. Nič. Nisem bila šivana, imela sem CR, nisem dojila, med nama z možem je sicer vse klapalo, samo do seksa mi ni bilo. Celo nosečnost sva imela prepoved, tako da sva se oba že kar malo “odvadila”. Lahko rečem, da sva čist v stare tire padla šele na obletnico poroke letos, 16 mes po porodu. Saj ne, da ne bi, ampak redko s tisto zagnanostjo, kot prej. Nekaj energije požre služba in vožnja, nekaj sin in vsakdanje obveznosti. Tudi to področje se malo spremeni, včasih se potrudi eden, drugič drugi, se morava pa oba včasih malo opomnit, da nisva samo mami in ati, pač pa tudi mož in žena. Zase lahko rečem, da seks po porodu čisto drugačen kot prej, boljši, več mi da, pa četudi ni čisto vsakič orgazma.

In kot je že ena rekla: včasih se mi nič ne da, ampak če začneva, pa še in še paše.

In nenazdanje, saj seks ni samo not-ven-not. Tudi brez tega se da uživat vsaj tolk, kot na ta način. Pa kakšno pozo zamenjat itd. NE obupat!!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Pozdravljena obupana

Nisi edina, da se ti tako dogaja, da nisi za sex.

Ravno včeraj me je klicala moja najboljša prijateljica in mi je povedala od kar je rodila, je že 3. leta, ona nima potrebe po seksu tako, da se boji, da si bo njen mož našel drugo. Nekaj ji je že omenil. On pa boga reva ima hormonske motnje in ni dobila menstruacije že 10. mes. Kilogrami se samo nabirajo tako, da sedaj pri 160 cm. ima 94. kg, to niso mačje solze. Smili se mi. Ti si napisala, da si suha kot poper, pač tako je, ti hormoni lahko delujejo, da hujšaš ali pa se rediš.

Bog ne daj, da bi te strašila, ker predhodne odg. nisem brala.
Mislim, da bi bil čas, da greš k gin. in mu odkrito poveš, da ti uravna te tvoje hormone.
Želim ti vse lepo in lep pozdrav
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Doroteja, pa tvoja najboljša prijateljica ve, da o njenem seksu razpredaš po netu?

bi rekla, da izraz “suh kot poper” v tem kontekstu pomeni bolj “nič vlažen” kot pa “nasprotje od debel” :))))))

New Report

Close