Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Dolge hlače za 2-letnico

Dolge hlače za 2-letnico

Za poletne dni sem nabavila celo goro kratkih hlač in majčk, dolge hlače in majice pa ne kaj dosti. Sem si mislila, saj bo vroče, ponosili bomo kar nam je še prav, jeseni pa v nabavo.
In tako imamo zdaj kakšne dolge hlače premalo – v trgovinah pa nobene izbire – vse je kratko.

Kje imajo zdajle kaj večjo izbiro oblačil za s leti staro deklico za takšno vreme, kot ja zunaj?

LP, Diana

na novo odprta trgovina – TAKKO – nasproti Leclerca!

Poglej v Intersparu. Imajo kar luštne stvari, cene so ugodne, kvaliteta pa OK.

Za mojega 2 letnika sem jih kupila v Jutranjki, sem pa pogledala tudi hlače za punčke, ker jih bom rabila za darilo in bila sem navdušena nad izbiro.
Res da jih še nisem kupila tako da ti okoli cen ne znam pomagati ji pa bom šla iskat v kratkem. Za našega so bile 2300 sit.

LP

Vita, kje v Jutranjki? V BTC?

LP, Diana

V Mercator centru v Logatcu. Hlače so bile označene kot blago z napako, vendar napaka skoraj neopazna ( dve pikici zadaj na hlačnici ).

LP

Nasproti Gospodarskega razstavišča v trgovini Figura. Imajo lepe in luškane stvari za otroke, pa tudi poceni.

LP.

Hvala vesm – upam, da bomo imeli danes toliko časa, da gremo malo pogledat.

Lep vikend, Diana

Jutranjka je v BTC – mislim, da, morda pa se tudi motim – v kleti hale A, tam bolj proti tržnici.
Je pa tudi v domžalskem centru Breza (spar).
Tudi v teh dveh trgovinah imajo na voljo blago z napako (in seveda brezhibno blago).

New Report

Close