Najdi forum

tujek v mojem grlu

Pred nekaj dnevi sem pila zeliščni čaj iz drobnih iglic (“rojbuš”). Pri precajanju sem bila šlampasta in nekaj iglic je ostalo v skodelici. Ko em čaj popila, sem začutila, da mi ena iglica draži grlo. Sedaj pa imam v grlu cmok. Mislim, da se mi je ranjeno mesto vnelo in oteklo.
Ali mogoče katera ve, kako se znebiti nadloge. Če je iglica še vedno v grlu pa ne vem.

Pa brez zamere, ker tema ne sodi ravno sem.

Hja, Tajča, kar k zdravniku. Ali pa poskusi kaniti nekaj kapljic Olio 31 v vodo in popij. Občutek pa verjetno res ni lušten…

LP

nika

Pozdravljena tajčaa!

Najprej hvala za spar točke. Sem jih dobila.

O reva, kaj se ti je zgodilo. Ne vem, nimam ideje ali izkušnje s tem. Na tvojem mestu bi stopila do lekarne. Včasih kakšen prijazen farmacevt tudi pametno svetuje.
Upam ,da bo bolečila v kratkem minila. Javi se kaj!

lp

Vcasih pomaga skorja zelo suhega kruha, ne cisto zgrizenega, ki deluje kot krtaca, ko jo pojes in postrga mandlje. Pomaga vcasih tudi pri rahlo bolecem grlu, ker posname povrsinske bakterije. Ampak to je samo za ublazit tezave – pri vnetem grlu, ki se ne izboljsuje, ampak stopnjuje, pojdi raje k zdravniku.

Tadeja

Pri nas je rekla pediatrinja, ko se je mali zataknila ribja kost v grlu naj je veliko ne preveč pogrižene sredice, da se kost zapiči in odpituje s sredico naprej!!! Probaj.

tudi jaz ti svetujem olje 31, vendar ne v vodi pač pa na cukru, kakih 5 kaplic eteričnega olja 31 na žličko sladkorja, razkuži obolelo mesto, to lahko ponavljaš dokler čutiš cmok v grlu, po moje je samo ranica, sicer pa že telo samo izpodrine tujka.

Hvala punce.

Ali omenjeno olje dobim v lekarni?

ne, v lekarni ga ne prodajajo, če hočeš lahko vprašam mojo kolegico, ki se s tem ukvarja če ima kakšnega na zalogi pa ti ga pošlje po povzetju če je nujno ti lahko to takoj naredi, sevda če ga ima na zalogi – odgovori čakam.

Ne, Oil-31 je Justov izdelek in ga je mozno kupiti samo pri Justovih posrednikih.

Tadeja

sem preverla, ima na zalogi olje 31, če rabiš jo pokliči na št. 041 446 807

Hm, ne. Je od Justa. Jaz imam te kapljice doma, tako, da se lahko zmeniva in ti jih nekaj odstopim. Sporoči.

LP

nika

Zaenkrat vsem hvala. Lahko mi jih priskrbi soseda.

Lep dan vam želim!

New Report

Close