Najdi forum

nemiren spanec

Imamo deklico staro skoraj 4mesece in me nekaj zanima. Med spanjem-zvečer preden se umiri in zjutraj zelo nemirno spi….opleta ,maha z rokicami,brca z nogicami, skratka dela cel rokenrol:)))). Ali tudi vaši otročki počnejo podobno in kaj bi lahko to bilo,da tako “rogovili” v spanju!Drugače je zdrava in vesela deklica!
Hvaležna bom za vsak odgovor!
LP iz sončne Gorice! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Tudi pri našem 10-mesečniku je podobno, je pa alergik (jajca, mleko, za drugo še ne vemo) in mi je zdravnik rekel, da se alegija lahko kaže tudi v tem, da je otrok nemiren in ni nujno, da so to vidni znaki (kožni izpuščaji, driska…).

Upam, da pri vas ni razlog v tem!

lp

Tudi najina Mačkica je podobna (jutri stara 6 tednov), le da zraven spušča še glasove, tako da res včasih ne vem, ali spi ali ne… Potem pa hodim vsake toliko časa gledat, kaj se dogaja, dokler ne padem v komo tudi sama.
Očitno nas je kar nekaj takšnih. Če pa katera ve za razlog zakaj to počne, bi bila tudi jaz vesela odgovora…

lp
Arachne

Mi imamo isto, še sedaj, pri 5 letih. Bili smo pri nevrologu. Diagnoza: benigni mioklonus v spanju ( lahko pa je tudi kaj hujšega). Zdravil nismo dobili. Motnje spanja lahko v življenju minejo, ali pa tudi ne. Odvisno od organizma. Tako so mi rekli. S tem moramo živeti: otrok in starši. katarinca napisal:

> Tudi pri našem 10-mesečniku je podobno, je pa alergik (jajca,
> mleko, za drugo še ne vemo) in mi je zdravnik rekel, da se
> alegija lahko kaže tudi v tem, da je otrok nemiren in ni nujno,
> da so to vidni znaki (kožni izpuščaji, driska…).
>
> Upam, da pri vas ni razlog v tem!
>
> lp

New Report

Close