Najdi forum

10 randi pravil

1. Stvari gredo na bolje, ko vašo srčno damo ali princa povabite na 1. randi.

2. Stvari grejo znatno na bolje, če na 1. randiju dobite 1. poljub.

3. Če je brez poljuba, ponovite z 2. randijem ali dobite drugo ali drugega.

4. Če sprejmete osebo, z katero se dobite na randiju, brez kritiških pravil ste na dobri poti. Velja za oba !

5. Nikar na 1. randiju o sexsu. To utegne biti vaš poraz.

6. Bodite romantični , in če vaša srčna dama ali princ na 1. randiju ne sprejme vrtnice , poiščite drugo ali drugega.

7. Iskrica preskoči. A nikar ne obljubljajte čudežev !

8. Na randijih ničesar ne očitajte. Še vedno ste samostojna oseba , ki deli z drugo ljubezenska čustva. Zato naj ljubezen premaga ovire vse.

9. Hitro ali počasi? Če boste prepočasni, boste ostali brez, če pa prehitri, poskrbite za primerno zaščito. Pa ne proti komarjem, da ne bo pomote !

10. Popolne ženske ali moškega ni. Vendar ko iskrica preskoči, naj preskočijo tudi čustva. Če boste do partnerja nežni, pozorni, urejeni, pošteni in ne boste skakali čez plot in ničesar očitali ali kritizirali bo vaša zveza dolgo trajala.

Pripravil lordwales malo za šalo, malo pa za res. 1. randi nikoli ne uspe. Večina randijev se danes sklepa preko interneta. V živo pa zelo malo. Bodite pozorni na :

– pravi e – mail naslov

– naročniški gsm

– zunanjost velikokrat vara , pomembnejša je notranjost

– hobije partnerja

– smisel za humor

Ob upoštevanju gornjega je 100 % uspeh garantiran. V 2 je vedno lažje , v hotelih ni doplačil za sobe , če boste za rojstni dan tam , so rože in šampanjec na račun hotela, potovanja v 2 so cenejša , če nimate vozniškega in avta dobite skoraj zastonj prevoz , praznine ni več , apatije, potrtosti in depresije prav tako ne. Uspešnejši in točnejši ste. Ker ste odkrili nov smisel. Težave partnerstva / ljubezni / so, krize prav tako. A če ostanete sami , je dan enak dnevu. Odločitev pa je seveda vaša. Biti sam ali zaljubljen. Naj vas poroka ne skrbi , lahko ste tudi na koruzi.

Pripravil lordwales

/ prednost samskega stanu je , da se nimate z kom prepirati. Slabost pa da ste sami. Naj prišepnem : čez Slovenke in Slovence jih ni. /

Lord, pa ne, da si se zaljubil ?!! In hodiš na randije ?!!
Krasno. Uživaj !!

LP
Minka

bolje rečeno odljubil. v eno sem verjel , pa me je odslovila ker sem bil po njeno prehiter !
več javno ne bom nič rekel. lahko mi pa pišeš. če si poročena ali z fantom bo odgovor zelo kratek.
sicer pa ta randi pravila je treba vzeti zelo z rezervo. najbolje se je prepustiti toku , in spoznati ta pravo.

zanimovo je kakšno moralno podporo mi namenjate , ženske namreč. bojim se da bom postal preveč popularen. namesto da bi nadaljeval z pisanjem romana odgovarjam ženskam. moški mi nje pišejo !

lep pozdrav

lodrwales

Lord, ti ta pisanja vzemi zgolj kot spodbudo za nadaljnje delo.
Si kdaj razmišljal da bi namesto humoreske pisal ljubezenske romane?
Po moje bi ti prav fino šlo od rok in izpod peresa…
b.

Lord imaš mogoče na zalogi kakršne koli nasvete, kako se sploh do prvega randija pride.

Za tvojo nesebično pomoč se ti že v naprej zahvaljujem.

odgovor :

– ljubezenski romani , se spomnite moje obljube da bom zmanjšal pisanje , pa sem povečal. Skrajni čas da kakšno spet povabim na randi , ker je te moje pisateljske hiperprodukcije že malo preveč !
malo se hecam , malo pa je res. ljubezen pravijo če je ta prava ne škodi !

kako do randija ! na resnih forumih , ko je ta , kjer je zelo malo ljudi ki se ne predstavljajo to kar so , to ni velik problem. verjetno si že opazila da poštni odjemalec na forumu odlično dela. kakim 5 moškim z katerimi si že izmenjevala mnenja pišeš. odgovorili ti sicer ne bojo si , tisti ki pa bojo , jim spet odgovoriš. uporabi malo domišljije in bodi kar si. prepusti se toku , in ko misliš da je dopisovalec tvoj / vprašaj poročen , zaseden ali svoboden / ga povabiš na randi. ali on tebe. v času mobilnih telefonov in interneta to ni prevelik problem. naprej pa ti ne morem pomagati. običajno je prvi randi neuspeh.

pazi da se z sanjskim moškim ujameš , in ne glej na razdaljo temveč na ujemanje. iskrenost , poštenost in medsebojna toplina so prvi znaki za uspeh. nisem kakšenn velik strokovnjak za to , je pa moj način pisanja nekako povezan z temi temami. in nikar čakat d abo prišel princ v tvoje naročje sam. starejši kot smo, težje to gre. najprej je prijateljstvo , potem zvestoba , šele potem ljubezen.

prepiri in nesoglasja so pot k neuspehu, harmonija je tista ki druži. velika prednost je lastna spletna stran z življensjepisom , in iz lastnih izkušenj lahko rečem če si javna osebnost / kot sem jaz / je to
lažje.

sedaj pa grem gledat našo malo kliniko !

Pozdravljen!
V tvojem pisanju sem zasledila tudi pisanje o randijih preko interneta. No, tu imam tudi izkušnje. Pred približno dvemi, tremi leti sem se preko ene spletne strani (prav za zmenke), tudi dopisovala. Malo za hec, a je tudi ratalo za res. Pisanje, dopisovanje, komentiranje – postalo je tako resnično, da sem komaj čakala, da sem pred računalnikom in bila vsa medena, ko sem dobila odgovor. Enostavno, postala sem zasvojena. In ne bodi ga treba, dogovorila sem se za zmenke. Pač, nisem vedela kam sama s sabo. In mislim, oziroma vem, bila sem razočarana tako jaz kot moj sopisatelj. Enostavno ni bilo iskric, katerih je bilo pa na monitorju neskončno, tako da sem se že bala sama sebe kaj bom storila s to škatlo pred sabo (objemi, poljubi, smeh, sreča…).
Kjub obljubam iz obeh strani, so naši stiki zamrli in ostale so le napisane besede.
Razočaranje na celi ravni. In kljub temu, da me včasih še zamika se kar tako dopisavati, se bojim spet tega, da bom nasedla lepim besedam.
In odločila sem se, da moram postati realist, in da so sanje le v moji glavi, kjer morajo tudi ostati.
Vesela pa sem, ko slišim da nekaterim le uspe najti partnerja. In vesela sem tudi, da to nisem jaz, ker potem sigurno ne bi visela zdaj pred računalnikom in bi zamudila te vaše razgovore (ha ha).
Vaši komentarji???
Nataša

zame obstaja poleg http://www.najdi.si in strani turitičnih podjetij in kar se nanaša na turizem , potovanja samo še travel.over.net
zasvojenost ? pri meni je ravno obratno , z eno sem se mantral 5 mesecev , pa mi niti ni vselo preveč časa za dopisovanje. vmes sem bil kar 3 na dopustu brez interneta , in že po slogu pisanja sem vedel da ne bo nič. se pravi da je lahko dopisovanje via e – mail lahko realistično. iskrica naj preskoči osebno. razne izjave :
– sem ti všeč , sem zaljubljen vate , ne morem brez tebe , ne bom ali bom skočil v savo , gradovi v oblakih naj ne bi bili v pismeni obliki. tudi mediti se nima smisla pismeno. svet je tak kot je , poln težav , a hkrati tudi lepih stvari.

najlažje si najdeš partneraja če pri dopisovanju ne preveč težiš , se pogovarjaš o slošnih stvareh in uspehih , in greš na randi šele ko veš da bo iskrica preskočila.

Monitorja hvala bogu še ne objemam , sam zase vem kaj hočem , in nobena stvar me ne spravi iz tira. danes me je mantral disk v usb racku , nič se ni zgodilo na 2 računalnikih. a rešitev je jasna :v ohišje ali v računalniško trgovino !

tako je tudi z ljubeznijo , samo nestrpni ne smemo biti !

IN IZOGIBAJTE SE STRANI ZA ZMENKE , ZAKAJ BI HODILI DRUGAM , ČE IMAMO

travel.over.net

tudi poročeni visijo ure in ure na tarvelu. lep primer vito in pupa. bolje kot pred tv !

vito in pupa nista poročena. se opravičujem !

še sama sreča, da sem mojega moža spoznala v letih, ko še nisem znala uporabljat računalnika…

punce pri 16-ih v mojih letih nismo prav veliko visele za računalniki…

Marija pri mojih 16 smo kupili prvni barvni televizor. Tistega starega črnobelca iz leta 68 nam je bilo namreč škoda in tako ga imamo še danes v ” rezervi “. In še vedno dela.

tudi naš družinski dela.računalnik tudi. Samo randi gre bolj slabo , a sredi turistične sezone je prvi posel. dopust bom imel naslednnji mesec. kaj pa vi ?

🙂

Zadnja sprememba (01-07-05 22:34)

New Report

Close