Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina 2 mesece povišana temperatura,bolečina v zadnjem delu glave

2 mesece povišana temperatura,bolečina v zadnjem delu glave

POmoč!!
Že 2 mesece imam povišano telesno temperaturo. Zjutraj je skoraj ni 36.9,popoldan 37.4, zvečer 37. Vedno sem prej imela le 36.5 ali tam nekje.
Ker nisem imela nobenih hudih znakov in problemov,zdravniku nisem šla, ko sem pa šla, me je vprašala kakšni so simptomi in mi ni mogla nič priporočit,ker drugih problemov nisem imela. Bala sem se da ni spet kakšen velik dermoid v jajčniku (ker je vmes bil nek črni izcedek,ki ga ponavadi nimam sredi cikla in izostala 1 menstruacija),ampak od takrat sem dobila M,tudi clear blue je pokazal da ni nosečnosti.) Pol sem pa mislila,da nimam spet z ledvicami težave, da se ni kaj vnelo, ker grem 10 krat na dan na wc (prej sem imela povratni refluks-urin se je vračal nazaj če sem zadrževala in okužil vse z bakterijami). ampak nič me ne peče ko grem na vodo (lulat)-tak da najbrž ni ful baktrij notri.
Že odkar sem bila otrok sem imela vsako leto 1 mesec maltretiranja z suhim kašljem-in občutek da bom izbruhala črevesje in vse notranje organe. Klasika-gosta slina ki bi jo lahko z škarjami rezali, solze, začepljen nos, nezmožnost dihanja.. vse dokler nisem izkašljala ene zelo smrdeče rumenkasto-oker obarvane koščke nevem česa-gnoja, hrane, ki so se skrivali nekje v grlu. Veliki so 4milimetre.Vsako leto znova, ko bi izkašljala te koščke, nehal bi se moj kašelj ki traja po 1 mesec. Če je to vzrok temperature, ne vem.
Sedaj pa imam že 10 dni obilico katra,(ne zastopim,kako lahko toliko tega izpuham v času enega dneva,od kod vse to prihaja,če bi bilo 15 ljudi še ne vem če bi toliko spravili iz sebe vsi skupaj), imam napol začepljen nos, končno sem se ful prehladila, da bi lahko rekla da je temperatura zaradi tega. Nekaj mi pucketa v nosu ki je že utrujen od izpuhavanja gostega katra, zaradi katerega čutim pod nad in pod levo obrvo in na področju leveg oka polno, težko in zatečeno,rahlo bolno, ko stresam glavo je seveda občutek,kot ko imaš polne sinuse, samo je bolečina na drugem mestu-nad obrvijo. Ko se vpognem vnaprej (seveda ne morem do konca ker je bolečina v zadnjem delu glave neznosna), čutim bolečino od ušesa do ušesa, kot en zlo boleč lok. Celo noč mi je v nosu nekaj pokalo, kot bi imela radensko notri. Izgubila sem le 4 kilograme, bleda sem,občasno imam vročinske vale in mrzlico. Prebavnih težav nimam. Zelo sem suha ampak jem kot zadnjih 5 let.Zobje me nekaj zezajo,en je boleč ko hodim,zobno meso je na tej strani(levi)srbeče,rahlo boleče in vneto. Za it zdravniku nisem glih, ker mi je trenutno še zrak zelo preoster,robčki,šal ipd pa res ne pomagajo nič. Pa še svetloba je neznosna.
Uh, sem pa tečna!? z tolkim detajliziranjem. Hvala najlepša za mnenje.

Spoštovani!

Imate kopico težav, ki vam grenijo življenje.

1. Na tisto temperaturo bi pozabil. če ni vsaj čez 37,5, bi je niti ne upošteval.

2. Bolečine v glavi so lahko povezane z vratno hrbtenico, enostransko obremenitvijo pri kakšnem monotonem delu.

3. Navajte znake, ki so sicer lahko posledica virusne okužbe ali pa blage alergije. Ne morem čisto jasno odgovoriti.

4. Če pogosto hodite na vdo, bi si le dal pogledati vodo, da se izključi vnetje mehurja. Lahko bi šlo tudi za vnetje sečnice. Oboje se da kar uspešno pozdraviti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close