Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Nahrbtniki za nošenje otroka

Nahrbtniki za nošenje otroka

V trgovini sem opazila nahrbtnik za nošenje otroka. Lahko ga nosiš spredaj ali zadaj in sicer je primeren od rojstva do enega leta. Moja punčka je stara 3 mesece. Ali je katere že uporabljala to? Zanima me ali je priporočljivo nošenje otroka, ki sicer še ne sedi, v takšnem nahrbtniku. Kljub slabemu vremenu vam želim lep dan. Hvala za vse odgovore.

Ne vem kakšne vrste nahrbtnik si gledala da je primeren za nošenje spredaj in zadaj. Pri klasičnih nahrbtnikih ki se nosijo zadaj je primerno da jih začneš uporabljati ko otrok sedi, nikakor ne pri treh mesecih.
LP

Mi imamo takšen nahrbtnik za nošenje otroka obrnjenega naprej ali k tebi. K tebi naj bi bil otrok obrnjen do tretjega meseca starosti oz. dokler še ne drži glavice sam pokonci, ko pa to že zmore. pa je lahko obrnjen naprej in veselo kuka v svet! Veliko užitkov!

To je verjetno kengurujcek, v katerem se nosi otrocek do 9 kg. Mi smo ga zaceli uporabljati pri cca 1,5 meseca po malem, ukinili pa veliko pred 9 kg, saj ni hotel vec.
Zdaj imamo pa ta pravi nahrbtnik in je OK. To pa je ko ze zelo dobro sedi in drzi glavo pokonci…

Tanja

New Report

Close