Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Ortopedija kronično boleča kolena -akupunktura?!

kronično boleča kolena -akupunktura?!

Pozdravljeni!

Star sem 23 let in imam že daljše obdobje (cca. 3 leta) težave s koleni. Začelo se je s travmo, zdaj pa me bolita obe koleni konstantno tudi čez noč… ni prijetno! 🙁 Opravil sem že kar veliko klasičnomedicinskih preiskav (MR, SCI, pregled krvi, ortoped..), ki niso pokazale nikakršne obrabe sklepnih površin in problemov z meniskusi. Le obojestransko (kronično?!) vnetje nasadišč m. biceps na obeh nogah. (to diagnozo jemljem malo z rezervo, saj so do nje prišli na čuden način.) Kljub 2x opravljenim fizioterapijam se stanje ni izboljšalo. Drugače sem športnik (planinarjenje, plezanje), zato so se tudi (vrjetno:) pojavile težave…
Sedaj se odločam za akupunkturo, pa me zanima, če mi lahko kdo priporoča kakšnega strokovnajka v Lj, ki bi me bil pripravljen vzeti na terapijo z napotnico (poleg fizioterapije mi jo je pripravljen napisati moj osebni zdravnik). Pripravljen sem tudi na plačilo akupunkture, če bi bil siguren, da mi bo pomagala (saj strošek za študenta ni zanemarljiv 😉 vsaj 10x 5000 oz. 6000sit…)…

v pričakovanju koristnih odgovorov se vam prisrčno zahvaljujem!

Grega

New Report

Close